asp ukr

Скарб кожного народу – це його мова. Криворізький педагогічний готує висококваліфікованих фахівців, зберігачів філологічної традиції, учених, які плекають нашу мову. Аспірантура за спеціальністю 014 Середня освіта (Українська мова і література) відкриває двері у світ науки про рідне слово.

asp ukr 1

Спеціальність 014 Середня освіта (Українська мова і література) має свою освітньо-наукову програму. Її метою є забезпечення умов формування й розвитку програмних компетентностей аспірантів, які дозволять їм опанувати основні знання, вміння, навички, необхідні для здійснення оригінального дослідження в галузі освіти та підготовки дисертації.

asp ukr 2

Протягом усього терміну навчання, а це 4 академічних роки, майбутні науковці набувають нових компетенцій, необхідних у подальшій роботі. Регулює, контролює та спрямовує діяльність аспірантів наукова керівниця – докторка педагогічних наук, професорка кафедри української мови З. П. Бакум.

asp ukr 3

Навчання в аспірантурі має чітку структуру: протягом перших трьох років підготовка здобувачів поєднує освітню й наукову діяльність, а останній рік присвячено суто науковій діяльності – передзахисту й захисту власного дослідження, оформленого в дисертацію. Результати роботи аспірантів оцінюються за рішенням атестаційної комісії.

Запрошуємо долучитися до скарбів філологічних наук
в аспірантурі Криворізького педагогічного!