290920 2

29 вересня 2020 року в конференц-залі Криворізького педагогічного пройшов щорічний семінар аспірантів за участі перших випускників, які є здобувачами наукового ступеня доктора філософії (PhD).

290920 1

Семінар є традиційною подією науково-освітньої роботи КДПУ, під час якої аспіранти останнього року навчання звітують про результати своєї дослідницької діяльності. Цьогоріч це був особливий захід: про свій шлях і про результати своєї роботи розповідали перші майбутні доктори філософії, які здобули підготовку в аспірантурі нашого університету. Після вітальних слів проректора з наукової роботи, доктора педагогічних наук, проф. В. А. Гаманюк і завідувача відділу аспірантури та докторантури О. І. Васильєвої здобувачі поділилися власним досвідом навчання в аспірантурі КДПУ.

Випускниця спеціальності 104 «Фізика та астрономія» Анастасія Соломенко працює під науковим керівництвом доктора фізико-математичних наук, проф. Р. М. Балабай. Її роботу у 2017 році було відзначено стипендією Кабінету Міністрів України. Аспірантка розповіла про тонкощі роботи майбутнього PhD, детально висвітливши основні етапи власного наукового дослідження, підкреслила важливість особистого таймменджменту та необхідність активної участі в конференціях і науково-дослідницьких проєктах.

290920 3

Вікторія Коваленко здійснює власне дослідження за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» під науковим керівництвом доктора педагогічних наук, проф. Л. О. Савченко. Вона розповіла про результати своїх наукових розвідок із питань формування готовності майбутніх учителів образотворчого мистецтва до використання комп’ютерної графіки в професійній діяльності, висвітлила актуальність цього дослідження та детально розповіла про його етапи – створення інформаційно-ресурсної бази, візуалізацій навчального матеріалу та вебквесту для здобувачів вищої освіти, використання методу проєктів, творчих завдань і вправ із фахових дисциплін, інтеграцію інформаційних технологій до підготовки майбутніх учителів.

290920 4

«Події такого формату, як сьогоднішній семінар, є дуже важливими для підтримки діалогу з науковими керівниками досліджень. Аспіранти є елітою нашого університету, і майбутнє української науки – саме у ваших руках, шановні здобувачі», – звернулася до учасників семінару Л. О. Савченко.

Аспіранти продовжують наполегливо працювати, готуючись до успішного захисту дисертацій та здобуття омріяного наукового ступеня. Криворізький педагогічний бажає всім здобувачам наснаги для плідної наукової творчості!