200621 1

Дослідницька робота вчених Криворізького педагогічного отримує гідне визнання на державному рівні. Про це свідчать результати конкурсу наукових проєктів, що фінансуватимуться з бюджету нашої країни.

200621 1

Фінансування за рахунок видатків загального фонду державного бюджету отримав проєкт «Теоретико-методичні засади проєктування імерсивного хмаро орієнтованого освітнього середовища університету» (керівник – д-р пед. наук, професор кафедри інформатики та прикладної математики С. О. Семеріков). Відомості про це подано в наказі МОН України № 672 від 14.06.2021 р. Оцінювання проєкту здійснювалося за низкою критеріїв: експерти враховували змістовні показники, зокрема актуальність, новизну й практичну цінність майбутньої наукової роботи та науково-технічної розробки; розглядали доробок за попередні п’ять років і досвід авторів проєкту за його тематикою; брали до уваги показники очікуваних результатів; оцінювали обґрунтування строків виконання проєкту та його фінансування, а також вірогідність здійснення проєкту на належному рівні.

200621 3

Відповідальним виконавцем проєкту є канд. пед. наук, доцент кафедри інформатики та прикладної математики І. С. Мінтій. Над проєктом працювала команда досвідчених науковців і молодих дослідників. Підготовча робота тривала протягом кількох попередніх років. Авторами проєкту стали канд. пед. наук, доц. кафедри хімії та методики її навчання П. П. Нечипуренко, канд. пед. наук, доц. кафедри географії та методики її навчання О. В. Бондаренко, канд. фіз.-мат. наук, доц. кафедри інформатики та прикладної математики Н. В. Моісеєнко, канд. пед. наук, доц. кафедри інформатики та прикладної математики С. В. Шокалюк.

200621 4

Проєкт розрахований на три роки. Його очікувані результати є значущими для розвитку когнітивних наук: педагогічних, психологічних, комп’ютерних та нейронаук; когнітивної лінгвістики. За результатами дослідження заплановано захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук і на здобуття наукового ступеня кандидата (доктора філософії), захисти магістерських робіт, публікації монографій та наукових статей в авторитетних міжнародних виданнях.

Травень 2024