img6

23 лютого 2022 року в режимі онлайн відбулася звітна наукова конференція викладачів КДПУ. Науково-педагогічні працівники підбили підсумки діяльності за 2021 рік і представили низку цікавих доповідей.

Традиційно конференція передбачала проведення пленарного засідання й роботу в секціях. Регламент доповідей на пленарному засіданні становив 15 хвилин, а на секційних – 10 хвилин.

img7

Ректор КДПУ, доктор філософських наук, проф. Я. В. Шрамко звернувся до присутніх зі вступним словом і зазначив: «Повноцінне функціонування закладу вищої освіти неможливе без значної уваги до розвитку наукової складової діяльності. На сьогоднішній звітній конференції будуть представлені доповіді з тематики різних галузей науки й кожен отримає можливість більше дізнатися про дослідження колег».

img12

Робота конференції розпочалася з нагородження науково-педагогічних працівників за вагомі результати науково-дослідницької діяльності в 2021 році. Наказ про нагородження оприлюднила проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, проф. В. А. Гаманюк.

img17

Відповідно до програми пленарного засідання доповіді учасників містили технічну, мистецьку й психологічну проблематику. Кандидат технічних наук, доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання А. В. Возняк представив доповідь на тему «Закономірності формування та еволюції структур в полімерних матеріалах в результаті дії деформації простим зсувом під високим тиском».

img22

Доктор педагогічних наук, доцент кафедри музичного виховання, співу та хорового диригування Л. М. Ракітянська детально висвітлила проблеми формування емоційного інтелекту майбутніх учителів музичного мистецтва.

img28

З доповіддю «Лабіринти дорослішання: психічний розвиток особистості підлітково-юнацького віку» виступила доктор психологічних наук, завідувач кафедри загальної та вікової психології, проф. Н. М. Токарева.

Порядок денний пленарного засідання було вичерпано; учасники конференції продовжили роботу в тематичних секціях.

Травень 2024