img5

Протягом квітня 2022 року на базі нашого університету відбувався щорічний конкурс «Кращий молодий науковець КДПУ», в якому визначили кращих учених за підсумками науково-дослідницької роботи за 2021 рік.

img10

Конкурс проходив у період з 1 по 10 квітня. Відповідно до Положення про конкурс, було ухвалено рішення виокремити дві номінації: серед молодих науковців зі складу науково-педагогічних працівників – «Кращий молодий учений» та серед аспірантів денної форми навчання – «Кращий молодий дослідник».

img15

Формат проведення конкурсу – заочний. Учасники мали надати необхідні відомості про себе як науковців, заповнивши Google-форму. Кожен вид діяльності оцінювався певною кількістю балів, за сумами яких визначилися переможці в номінаціях конкурсу.

img16

«Конкурс «Кращий молодий науковець КДПУ» є традиційним. Цього року своє бажання взяти участь виявили 11 претендентів на перемогу. За організацію, достовірність і об’єктивність результатів відповідала президія Ради молодих учених. Для конкурсантів була створена спеціальна форма, де вони власноруч заповнювали реєстраційний бланк. Після попереднього підрахунку набраних балів відбувався етап верифікації даних. Ми здійснили перевірку поданої інформації за допомогою підтверджуючих документів. Варто зазначити, що переможці мають дуже високий науковий рівень, що засвідчує їх дослідницька активність», – розповідає голова РМУ, асистент кафедри інформатики та прикладної математики Г. І. Іванова.

img24

За результатами аналізу наукових здобутків переможцями стали:

За свою активність, завзятість і науковий азарт переможці отримали мотивуючі дипломи й грошову винагороду.

Криворізький педагогічний вітає переможців і бажає нових успіхів у підкоренні наукового Олімпу!

19334
Травень 2024