img6

Ознакою сучасного науковця є здатність постійно самовдосконалюватися. У період з 24 по 29 жовтня 2022 року члени Ради молодих учених КДПУ пройшли навчання в «Осінній школі молодого науковця 3.0».

img12

«Осіння школа молодого науковця 3.0» – це освітній проєкт, проведений Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України в межах реалізації проєкту British Council «Активні громадяни» та спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку».

img15

Головна мета заходу – формування унікального освітньо-наукового простору, що сприятиме наданню консультативної допомоги молодим ученим, підвищенню якості наукових досліджень, професійному зростанню та ефективній підготовці конкурентоспроможного вченого в сучасних умовах України.

img18

Учасниками цієї події стали члени Ради молодих учених КДПУ, аспірантки ІІ року навчання Валерія Безуглова і ІV року навчання Яна Приступа. Протягом тижня дівчата мали унікальну можливість прослухати серію інтерактивних лекцій, які розкрили образ сучасного науковця, взяти участь у щоденних рефлексивних хвилинках для закріплення опанованого матеріалу й спробувати написати проєкт-вирішення актуальної проблеми.

img21

Враження від участі в заході дуже позитивні – про це говорять римовані рядки-відгуки наших аспіранток.

«Осіння школа науковців» –

Базу ви створили
Для нових проєктів,
Щоб вчені України
Світу їх піднесли. (Валерія Безуглова)

img26

Ми тиждень з Вами працювали,
Щоб отримати кінцевий результат,
Знання нові ми здобували!
Тому на серці у кожного азарт!

Готові з Вами до співпраці,
Впровадити цей досвід у життя,
Для того, щоб розквітла Батьківщина!
І розвивалось наукове майбуття!

Вишиваємо сьогодні ми науку,
Як сорочку, що дали колись батьки!
Червоний колір – то щастя запорука,
А чорний – то ідеї, що летять як журавлі!

І в кінці скажу такі я строки,
Дякую, що ми одна сім'я!
Хай квітне наша Україна!!!
І відступить назавжди війна! (Яна Приступа)

Криворізький педагогічний бажає всім аспірантам натхнення й нових проєктів для самовдосконалення!
20613