img5

Питання академічної доброчесності – одне з ключових у діяльності науковців і освітян. У Криворізькому педагогічному за сприяння Ради молодих учених провели воркшоп «Запобігання академічному плагіату в дослідницькій роботі: практичні поради».

15 листопада 2022 року в дистанційному форматі відбулася інтерактивна лекція, присвячена запобіганню академічному плагіату. Спікерами цього заходу стали аспірантка IV року навчання кафедри педагогіки Я. Приступа й спеціально запрошений гість – доцент кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Д. Ларін.

img9

Доповідачі поділилися власним досвідом і практичними порадами щодо написання авторського тексту, підготували влучні приклади оформлення різних фрагментів цитованого тексту, зокрема переказу, безпосереднього цитування, прямої мови; розповіли про випадки самоплагіату тощо.

img12

Родзинкою цього заходу стали спеціально підготовлений дайджест електронних сервісів самоперевірки й добірка безкоштовних курсів для підвищення компетентності в галузі академічної доброчесності.

img13

Наприкінці зустрічі учасники отримали можливість поділитися своїми уявленнями про академічну доброчесність і пройти онлайн-тестування щодо схильності до омани. Результати засвідчили, що громада Криворізького педагогічного свідомо ставиться до виконання будь-яких видів академічних робіт.

Криворізький педагогічний дякує спікерам за цікавий воркшоп
і запрошує всіх приєднуватися до нових наукових зустрічей!
20760