img5

Криворізький педагогічний здійснює підготовку не тільки бакалаврів і магістрів, а й докторів філософії. Попри складну ситуацію в країні, Альма-матер продовжує випускати нові генерації амбітних науково-педагогічних працівників.

img10

14 грудня 2022 року відбувся захист дисертації випускника аспірантури, асистента кафедри соціології та масових комунікацій Сергія Вікторовича Петрухіна для здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 054 Соціологія.

img14

Молодий науковець презентував результати своїх напрацювань за темою «Концептуалізація суспільства і становлення української держави у працях Микити Шаповала: історико-соціологічний підхід». Допомагала, скеровувала й наставляла С. В. Петрухіна впродовж чотирьох років навчання в аспірантурі його науковий керівник, доктор соціологічних наук, професор А. С. Лобанова.

img15

Враховуючи всі зовнішні ризики, захід проходив в онлайн-форматі. Варто зазначити, що для прозорості проведення процедури захисту було здійснено відеофіксацію з подальшим оприлюдненням у відкритому доступі на офіційному YouTube-каналі КДПУ.

img19

За рішенням разової спеціалізованої вченої ради Криворізького державного педагогічного університету (голова ради – доктор педагогічних наук, професор Т. М. Мішеніна) було ухвалено рішення про присудження наукового ступеня доктора філософії.

Криворізький педагогічний вітає молодого вченого і його наукового керівника з успішним захистом дисертації!