Дипломантка комісія

5 березня у стінах Міністерства науки й освіти України відбулось нагородження переможців Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт. Однією з них стала студентка Криворізького педагогічного – Наталя Разумна.

Цьогоріч конкурс проводився за Спеціальною темою – «Голодомор 1932 –1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури». Як повідомлялось на сайті Українського інституту національної пам’яті, фахове журі очікувало від конкурсантів глибокого розкриття наукової проблематики та її висвітлення крізь буденність та мистецтво. Приємно знати, що з 1350 поданих на конкурс заявок робота Наталі повністю відповідала заявленим критеріям.

Дипломантка Разумна

Наталя Разумна ще зі шкільних років досліджувала тему «Голодомору 1932 – 1933 рр. у приватних історіях» на прикладі Широківського району Дніпропетровської області. Далі науковий шлях привів її до Криворізького педагогічного університету, на базі якого дослідження тематики подовжилось уже під керівництвом к.і.н., доц. Наталі Печеніної.

Дипломантка Печеніна

«Наталя має високі успіхи в навчанні, але найголовніше не це, головним є її любов до науки. Свого часу, коли прийшов час писати курсову, вона показала свої напрацювання з цієї тематики й так склалось, що вже 3 роки ми працюємо над цим питанням в університеті. Тому такого успіху їй принесла систематична праця на науковій ниві», – коментує успіх своєї підопічної Наталя Анатоліївна.

Організаторами конкурсу були: Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, ГО «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору», Науково-освітній консорціум з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету. 


 

4228
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок