Кафедра історії України та правознавства
Факультет географії, туризму та історії

89 FLdJCmw8

05 березня 2018 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження 23 переможців Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко присвяченого роковинам Голодомору за спеціальною темою  2017 року - «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури». Фіналістів визначили 20 членів фахового журі з майже 1350 робіт, що надійшло на конкурс.

У  номінації «Кращі творчі і дослідницькі роботи студентів, аспірантів, науковців (віком до 35 років)», як вже повідомлялось раніше, ДИПЛОМ  З  ВІДЗНАКОЮ одержала студентка IV курсу сп-ті «ІСТОРІЯ» (ф-т Географії, туризму та історії) Наталія РАЗУМНА.

Під час заходу у МОН  нею, як фіналісткою, був презентований конкурсний проект «Голодомор 1932–1933 рр. у приватних історіях (Широківський район Дніпропетровської області)». Під час свого виступу майбутній історик поділилась власним досвідом створення доробку, мотивацією для участі у конкурсі та про той основний message, що хотіла донести своєю роботою.

C0 9fR89N9I   ILtvZQkaeRA