fmf peremozhtsi 1

Студенти фізико-математичного факультету Криворізького державного педагогічного університету здобули призові місця у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Сучасний світ неможливо уявити без розвитку інформаційних технологій. Робота з пошуковими системами, автоматизація виробництва, створення доступності для спілкування в суспільстві (онлайн-месенджери). Все це потребує знання й володіння сучасними інформаційними технологіями.

Робота з інформацією й інформаційними системами зараз вже відноситься до системи «soft skills», або ж «гнучких навичок». Тобто вміння програмувати, кодувати й опрацьовувати величезні масиви даних за допомогою комп’ютерів є необхідним для будь-якої людини ХХІ сторіччя.

Власне володіння вміннями працювати з інформацією й інформаційними системами, автоматизувати виробництво й повсякденне життя було предметом студентських робіт студентів-інформатиків, які гідно їх представили на Всеукраїнському рівні.

– Маргарита Долотій (спеціальність «Інформатика») з І місцем в галузі «Комп’ютерні науки» (Хмельницький національний університет)

наук. кер. – доцент кафедри інформатики та ПМ П. В. Мерзликін.

– Владислав Потоцький,  Юрій Наготнюк (спеціальність «Інформатика») з ІІ місцем в галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького)

наук. кер. – професор кафедри інформатики та ПМ С. О. Семеріков.

– Лілія Фадєєва (спеціальність «Інформатика») з ІІ місцем в галузі «Інженерія програмного забезпечення» (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

наук. кер. – доцент кафедри інформатики та ПМ П. В. Мерзликін.

«Дослідження було проводити не складно через те, що багато в чому допомагав керівник, направляв, допомагав сформулювати бачення наукової роботи. В ході захисту трохи нервувала, але підтримали представники журі, показали певні недоліки роботи й вказали в якому напрямі можна розвиватись надалі», – коментує свою участь в конкурсі студентка І курсу магістратури Лілія Фадєєва.