pedagogy winners 1

26-27 квітня 2018 року студентка Криворізького педагогічного посіла призове місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі «Освітні, педагогічні науки».

Розвиток наук педагогічного спрямування є одним з пріоритетних для університету, оскільки він дозволяє вибудувати діалог між старшим й молодшим поколіннями. Педагогіка створює зв’язки й створює форми, за допомогою яких передача складного наукового матеріалу стає доступною школяреві.

Конкурс проходив на базі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка. До участі в ньому було направлено понад 50 наукових робіт з усієї країни, які пройшли відбір за критеріями актуальності, науковості й новизни запропонованого дослідження. Безпосередньо на захист було запрошено 14 конкурсантів, з-поміж яких наукова робота студентки 3 курсу факультету іноземних мов Богун Наталії посіла почесне ІІ місце. Керувала науковим проектом студентки доц. кафедри педагогіки Ірина Макаренко.

«Починаючи з другого курсу, я почала працювати в царині педагогіки. Спочатку написала статтю, сподобалось, тому вирішила продовжити роботу в цій галузі. Для поглибленого наукового дослідження обрала тему самоврядування, свого часу пройшла все це на собі. Показали зв’язок вчителя, батьків й учня, а також вплив школи на подальше життєве становлення. Приємно було те, що судді були зацікавлені в наших роботах, намагались більш глибоко розкрити тему», – розповідає про свої зацікавлення студентка, призерка конкурсу Наталя Богун.