press conf 7

Наприкінці грудня науковці Криворізького педагогічного взяли участь у роботі вчительського семінару на базі Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 16. На заході говорили про актуальні проблеми ефективності формування предметних компетентностей у системі профільної освіти.

До обговорення тем семінару долучилися доцент кафедри інформатики та прикладної математики, к. пед. н. С. В. Шокалюк, завідувач кафедри загальної та вікової психології, д. психол. н. Н. М. Токарева, викладач кафедри загальної та вікової психології, к. психол. н. С. А. Прахова – одна з організаторів освітянської наукової події. Семінар було проведено у формі прес-конференції, під час якої учасники заходу працювали над питаннями забезпечення рівного доступу учнівської молоді до можливостей профільної освіти.

press conf 2

Свою роботу науковці побудували за принципом загального обговорення кожного виступу. Діалог між вчителями-практиками та викладачами університету відбувався у форматі наукової дискусії, за результатами якої учасники семінару узагальнили низку нових ідей з удосконалення профільної галузі загальноосвітніх закладів міста.

press conf 4

«Під час роботи семінару викладачі Криворізького педагогічного долучилися до обміну думками про актуальність профільного навчання та взяли активну участь в обговоренні дискусійних профорієнтаційних питань вибору напрямку профільності – гуманітарного або технічного, природничого тощо», розповідає С. А. Прахова.

6598
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31