himija zno20 1

22 лютого 2020 року в головному корпусі Криворізького педагогічного відбулося тренувальне моніторингове тестування з хімії. Усі охочі мали змогу перевірити свої знання із цього предмету.

himija zno20 2

Можливості моніторингового тестування кожного року користуються великою популярністю серед абітурієнтів. Учасники випробування мають пройти попередню онлайн-реєстрацію, проте кафедрою хімії та методики її навчання було ухвалено рішення – допускати до тесту й тих, хто в день моніторингу завітав до університету без реєстрації.

himija zno20 3

«Завдання для моніторингу ми готували разом, усією кафедрою. Рівень їх складності є достатньо високим для того, щоб наше тестування було наближеним до реального зовнішнього незалежного оцінювання. На тестуванні були присутні 90% від попередньо зареєстрованих учасників, а також ті, хто приєднався до випробування в день моніторингу. Така перевірка знань сприяє професійній орієнтації майбутніх студентів і надає чудову можливість перевірити свої сили», – розповіла завідувачка кафедри хімії та методики її навчання, канд. хім. н., доцентка Т. В. Старова.

himija zno20 4

Учасники мали 150 хвилин на виконання 52 тестових завдань різного рівня складності; після цього хлопці та дівчата здали бланки відповідей на статистичну перевірку. Правильні відповіді й бланк тестових завдань будуть розміщені на сторінці кафедри хімії та методики її навчання.

himija zno20 5

«Я дізналася, що у КДПУ проходять моніторингові тестування й вирішила спробувати. Справді, я вважаю, що це дуже гарна можливість, коли безкоштовно можна з’ясувати свій поточний рівень знань»,  ділиться враженнями учениця Аліна Клименко.

Нагадаємо, що 29 лютого о 10.00 в Криворізькому педагогічному пройдуть тренувальні моніторингові тестування з математикианглійської та німецької мови. Запрошуємо до участі!

Травень 2024