dist dpm 2

Прес-центр продовжує інформувати щодо впровадження дистанційного навчання в КДПУ. Про досвід кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну – у сьогоднішньому дописі.

dist dpm 1

Дистанційне навчання потребує навичок самостійної організації часу й уміння оптимально розподілити навчальне навантаження. Викладачі кафедри надають освітню послугу в умовах карантину в дистанційному форматі.

Викладацький склад мистецького напрямку взяв на озброєння електронне листування: Viber-чат або/та е-пошту. Такий спосіб комунікації дозволяє оперативно реагувати на надходження інформації. Провідниками зв’язку між студентами є старости груп.

dist dpm 2

Необхідні навчальні матеріали зберігаються у хмарному сховищі Google Drive. Позитивним аспектом роботи з цим сервісом є можливість забезпечення систематизації інформації та структурованості завдань.

dist dpm 2

Система управління електронними навчальними курсами Moodle є вже звичним для учасників освітнього процесу засобом організації дистанційного навчання. Ця платформа дозволяє студентам оперативно та зручно отримувати необхідну інформацію, опрацьовувати лекції та інші навчальні матеріали, виконувати лабораторні й практичні роботи, а викладачам – здійснювати поточний контроль виконання завдань, передбачених програмами вивчення дисциплін.