fmf1

Магістратура Криворізького педагогічного пропонує широкий спектр можливостей сучасної професійної підготовки. На фізико-математичному факультеті здобувають ступінь вищої освіти «магістр» за трьома актуальними спеціальностями.

Факультет забезпечує денну форму навчання в магістратурі. Спеціальності фізико-математичного – це 014 Середня освіта (Математика) (з додатковою спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика)), 014 Середня освіта (Фізика) (з додатковими спеціальностями 014 Середня освіта (Інформатика) й Середня освіта (Математика)) й 014 Середня освіта (Інформатика) (зі спеціалізацією «Програмування»), а також спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки (зі спеціалізацією «Педагогіка вищої школи»), яка має особливі умови вступу та заочну форму навчання.

fmf2

Майбутні магістранти мають успішно скласти фахове випробування, під час якого необхідно продемонструвати відповідність свого рівня підготовки вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики бакалавра бажаної спеціальності. Програми фахових випробувань для вступників складено на підставі дисциплін циклу професійної підготовки бакалаврів, передбачених відповідними освітньо-професійними програмами.

fmf3

Зміст і структура фахового вступного випробування з математики спрямовані на перевірку наявності в абітурієнтів фактичних знань, умінь і навичок з основних розділів математичного аналізу, алгебри і теорії чисел, геометрії, методики навчання математики. Фахове вступне випробування з фізики передбачає перевірку знань, умінь і навичок з механіки, молекулярної фізики, термодинаміки та статистичної фізики, електродинаміки, оптики, квантової фізики, методики навчання фізики в середній школі.

fmf4

Фахове випробування з інформатики має міждисциплінарний синтетичний характер. Вступник має продемонструвати знання, вміння й навички з програмування, алгоритмів і структур даних, комп'ютерного моделювання, методів обчислень, web-програмування, комп'ютерних мереж та інформаційної безпеки, операційних систем і системного програмування, розробки баз даних, шкільного курсу інформатики та методики її навчання, електронних освітніх ресурсів.

fmf5

Навчання в магістратурі передбачає опанування сучасних розділів математики, фізики й інформатики для фундаментальної теоретичної та практичної підготовки висококваліфікованих фахівців. Сьогодні випускники магістратури фізико-математичного факультету є конкурентоспроможними спеціалістами, затребуваними в кожній галузі суспільного виробництва.

Запрошуємо до нових відкриттів і нових можливостей
12284
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31