img31

Прес-центр продовжує серію дописів «Крок до ЗНО». 13 лютого 2021 року в онлайн-режимі відбулося моніторингове тестування, яке організувала кафедра хімії та методики її навчання природничого факультету.

img32

Тестування проводиться з метою перевірки учнями власних знань. Завдання структуровані за формою, кількістю та складністю й подібні до ЗНО. Цьогоріч у зв’язку з карантинними обмеженнями було вирішено проводити моніторингове тестування в онлайн-форматі на платформі Online Test Pad.

Протягом двох годин майбутні абітурієнти мали можливість пройти тестування, надавши відповіді на 53 запитання. Моніторинг складався з трьох рівнів складності: вибір однієї правильної відповіді, встановлення відповідностей та надання розгорнутих відповідей.

img72

На початку тестування учасникам необхідно було надати відомості про себе за допомогою невеличкої анкети задля подальшого опрацювання отриманих результатів.

Після проходження моніторингу всі охочі мали змогу приєднатися до онлайн-конференції на платформі Google Meet, щоб проаналізувати результати тестування, переглянути правильні варіанти й почути відповіді на поставлені запитання.

img73

Канд. пед. наук, доц. П. П. Нечипуренко повідомив: «Середній рівень підготовки учасників склав 30% – це свідчить про значні прогалини в знаннях учнів із хімії та необхідність зосередити увагу майбутніх абітурієнтів на основних моментах, де були виявлені помилки».

Бажаємо всім здобувачам освіти успішного складання ЗНО!

Моніторингове тестування з історії України відбудеться наступної суботи (20 лютого 2021 року).