190621 1

Криворізький педагогічний продовжує інформувати про деталі проведення підсумкових атестацій. Цього разу йтиметься про психолого-педагогічний факультет. Усі подробиці фінального випробування читайте в дописі прес-центру.

190621 1

17 червня 2021 року відбувся комплексний екзамен із психології серед студентів спеціальності «Початкова освіта». Завдання цього виду контролю полягає у встановлені фактичної відповідності рівня підготовки випускників вимогам освітньо-професійної програми підготовки здобувачів вищої освіти.

190621 1

Варто зазначити, що для вищезгаданої категорії студентів спеціальність 053 Практична психологія є додатковою. Саме тому вона не входить до блоку комплексного фахового екзамену; її було виокремлено як самостійну форму підсумкового контролю.

190621 1

Для проведення екзамену було розроблено 30 білетів. Кожен складається з двох теоретичних запитань, які охоплюють зміст навчальних програм із психодіагностики, основ психокорекції та консультування, й практичного завдання, що дозволяє реалізувати зв’язок теорії з практикою.

190621 1

Підсумкову атестацію провели в очному форматі з дотриманням усіх карантинних норм; як виняток, деякі здобувачі вищої освіти відповідали дистанційно. Кафедра практичної психології забезпечила об’єктивність оцінювання відповідей студентів завдяки додатковим вимогам до дистанційного складання іспиту: демонстрації екрану пристрою здобувача освіти, наведених на аркуш камер і вимкненого звуку. Попри незвичні обставини підсумкової атестації деяких студентів, кожен майбутній фахівець успішно впорався із завданнями фінального екзаменаційного випробування.

16119
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок