ХіМІЯ 2

22 червня 2021 року в Криворізькому педагогічному відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен із хімії та методики її навчання серед здобувачів вищої освіти природничого факультету спеціальності 014.05 «Середня освіта. Біологія» з додатковою спеціальністю «Середня освіта. Хімія». Іспит проходив в очному режимі з дотриманням усіх карантинних вимог.

ХіМІЯ 3

Метою підсумкової атестації з хімії та методики її навчання є перевірка сформованості ключових компетентностей бакалаврів, які необхідні для професійної діяльності вчителя хімії, творчої самореалізації особистості, розуміння природничо-наукової картини світу, вироблення екологічного стилю мислення та поведінки.

Програма іспиту передбачала перевірку знань, умінь і навичок студентів-бакалаврів із таких дисциплін: загальної, неорганічної, органічної, аналітичної, фізичної, біологічної хімії, хімічної технології, екологічної хімії та моніторингу навколишнього середовища.

ХіМІЯ 4

До складу комісії увійшли: декан природничого факультету, канд. біол. наук, доц. Є. О. Євтушенко, завідувачка кафедри хімії та методики її навчання, канд. хім. наук, доц. Т. В. Старова та канд. хім. наук, доц. Т. В. Селіванова.

Цей іспит є комплексним, адже білет складався з трьох питань із різних дисциплін, які студенти вивчали протягом чотирьох років. Перше питання стосувалося розділу загальної та неорганічної хімії, друге питання – органічної та біологічної хімії, третє – методики навчання хімії.

ХіМІЯ 1

«Структура білету традиційна, як для випускників спеціальності «Біологія», так і «Хімія». Білет передбачав наявність питань теоретичного характеру, які потребують використання елементів хімічної мови у вигляді рівнянь, формул, а також характеристики підпунктів про речовини», – розповіла прес-центру Т. В. Старова.

Криворізький педагогічний бажає студентам-бакалаврам успіху під час складання іспитів та у будь-яких починаннях!