120821 1

Традиційно в Криворізькому педагогічному здобувачі вищої освіти п’ятого року навчання проходять літню практику в приймальній комісії. Підсумком їхньої роботи стають креативні та яскраві відеозвіти, що демонструють усі грані й тонкощі цієї діяльності, яка допомагає абітурієнтам зорієнтуватися під час вступу до КДПУ.

120821 2

З 5 по 11 серпня 2021 року магістранти факультету географії, туризму та історії спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 014 Середня освіта (Історія) спробували себе в ролі працівників приймальної комісії.

120821 3

Збірна команда практикантів підготувала відеоролик, в якому показала шлях від вступника до студента. Магістранти створювали відео під гаслом «Все починається з подання документів».

Практиканти зупинилися на важливих моментах становлення студента як майбутнього фахівця: перша лекція, перші іспити, підсумкова атестація, а також найприємніше, винагорода за плідну працю – вручення диплому.

120821 1

Магістрант спеціальності «Історія» Сергій Корнієнко підготував власний відеозвіт гумористичного спрямування під назвою «Факти про магістрантів». Було обрано три основні факти: «магістранти сильні, але не тільки руками», «магістранти завжди точні й не лише в словах» та «природа + магістранти = спокій».

120821 2

На завершення відео було показано, як практиканти долали виклики, що виникали під час роботи в приймальній комісії. У вигляді порад магістрант розповів, що можна й не можна робити, коли «стомився» сервер.

Ознайомитися з творчими звітами практикантів факультету географії, туризму та історії можна за посиланнями:

16438
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок