img7

У Криворізькому педагогічному проходить набір слухачів на підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання з різних предметів. Підготовку майбутніх вступників до складання одного з обов’язкових предметів ЗНО проводить кафедра української мови.

img8

Особи, які бажають відвідувати заняття, мають можливість записатися на восьмимісячні (жовтень-травень) та п’ятимісячні курси за ущільненою програмою (січень-травень).

Заняття проходять 2-3 рази на тиждень у суботу та неділю. Робота курсів може бути організована як в очному режимі, так і в онлайн-форматі.

Програмою навчальної дисципліни передбачено вивчення основних розділів української мови: «Фонетика», «Лексикологія. Фразеологія», «Морфеміка. Словотвір», «Морфологія», «Синтаксис» тощо.

img13

«Підготовчі курси покликані допомогти абітурієнтам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання й відповідно отримати кращі результати. Щороку у нас формується по 2-3 групи до 20 осіб у кожній. Загалом, курси систематизують та узагальнюють знання з усього шкільного курсу української», – розповіла викладачка підготовчих курсів з української мови, канд. філол. наук, доц. кафедри української мови С. А. Бузько.

img14

Завершальним етапом підготовчих курсів з української мови є виконання тестів у форматі ЗНО з метою перевірки рівня сформованих знань у майбутніх вступників.

Контакти підготовчих курсів КДПУ: м. Кривий Ріг, просп. Гагаріна, б. 26, каб. 3, тел. 099-733-36-38.

16692
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок