170921 1

У Криворізькому педагогічному здійснюється якісна практична підготовка здобувачів вищої освіти. Магістранти другого року навчання проходять педагогічну практику, яка складається з декількох етапів: виробнича практика в школі та практика у ЗВО.

170921 1

13 вересня 2021 року розпочалася виробнича практика магістрантів другого року навчання на базі закладів середньої освіти, яка триватиме до 7 листопада 2021 року. Під час практики студенти здійснюють діяльність за такими напрямками: організаційним, педагогічним, психологічним та фаховим.

Перед початком практичної діяльності студентів були проведені настановчі конференції, де практиканти ознайомилися з основною документацією та методичними рекомендаціями щодо проходження практики.

170921 2

Головною метою виробничої практики в школі є оволодіння формами, методами, засобами, новітніми технологіями здійснення навчально-виховного процесу в закладах освіти різних типів; формування у студентів умінь застосовувати теоретичні знання у практичній діяльності; розвиток творчої ініціативи, реалізація особистісного творчого потенціалу; набуття дослідницьких умінь у професійній діяльності майбутнього вчителя.

170921 3

Для оцінювання діяльності практикантів необхідно надати методистам таку документацію: індивідуальний план навчально-виховної роботи, щоденник, звіт з педпрактики, конспекти уроків за фахом, конспект залікового виховного та позакласного заходу, завдання з психології, характеристику здобувача освіти з відповідною оцінкою.

Бажаємо магістрантам успішного проходження практики
та здобуття важливого досвіду для майбутніх освітян!
16728
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок