img5

Протягом останнього тижня травня 2022 року Центр сприяння працевлаштуванню випускників і студентів КДПУ провів серію зустрічей з випускниками бакалаврату. Подробиці дізнавався прес-центр.

img9

Щорічно на всіх факультетах нашого університету відбуваються виробничі збори з випускниками-бакалаврами й магістрантами І року навчання. Головна мета – поінформувати молодь про потенційні можливості працевлаштування.

img12

Цьогорічні зустрічі, у зв’язку з воєнним станом, відбувалися онлайн. На порядку денному зборів із майбутніми бакалаврами було три основних питання: пропозиції від роботодавців, отримання одноразової адресної грошової допомоги, правила вступної кампанії 2022 року для майбутніх магістрантів.

img16

Начальник центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників О. С. Кухта детально висвітлила можливості працевлаштування й отримання одноразової адресної грошової допомоги. Здобувачі вищої освіти, які не були присутні на заході, можуть ознайомитися з інформацією на веб-сторінці ЦСПСВ.

img17

Крім цього, було представлено мультимедійну презентацію щодо чинних правил вступної кампанії-2022. Завідувач кафедри фізики та методики її навчання, канд. пед. наук, доц. М. А. Слюсаренко наголосив, що цьогорічний вступ до магістратури передбачатиме складання фахових іспитів (за винятком окремих спеціальностей), а також написання мотиваційного листа для осіб, які планують вступати на контрактну форму навчання.

Криворізький педагогічний бажає випускникам знайти омріяну роботу
та успішно скласти вступні випробування до магістратури!
19429