biology020319 3

2 березня 2019 року в головному корпусі КДПУ відбулося моніторингове випробування з біології. Про особливості, процедуру проведення та результати тестування дізнавався прес-центр.

biology020319 2

Кожен, хто проходив випробування мав заповнити електронну анкету або зареєструватися в день написання тесту. Цього року бажання перевірити себе виявили понад 240 учасників, серед яких були не тільки випускники загальноосвітніх закладів, а й вихованці училищ, технікумів і коледжів. Крім цього, до тестування долучилися слухачі 8-місячних курсів підготовки до ЗНО.

«Головною метою моніторингу є надання учням можливості перевірити свої знання, потренуватися для того, щоб успішно впоратися з майбутнім випробуванням. Наша процедура проведення тестування, звісно, не така сувора, як на справжньому зовнішньому незалежному оцінюванні; однак кожен учасник моніторингу отримає можливість оцінити й характер, і складність завдань», – розповідає старший викладач кафедри зоології та методики навчання біології, кандидат біологічних наук Є. О. Брошко.

biology020319 1

Тестові завдання були розроблені старшим викладачем кафедри зоології та методики навчання біології Коцюрубою Валерієм Віталійовичем; вони повністю відповідають формату ЗНО. Учням було запропоновано 48 завдань трьох видів: 36 завдань на вибір єдиної правильної відповіді, 8 завдань на встановлення відповідності (логічні пари) і 4 завдання на вибір однієї відповіді з кожного із трьох блоків. На виконання пробної сертифікаційної роботи було відведено 120 хвилин.

«Це не перше моніторингове тестування, яке я проходжу в педагогічному. Мені дуже подобається такий формат, адже я можу дізнатися свій приблизний результат одразу з усіх предметів», ділиться враженнями Вікторія Ткаченко.

biology020319 4

Результати моніторингового тестування є анонімними. Кожен учасник зможе знайти себе у списках за останніми цифрами мобільного телефону. Дізнатися свій результат можна на сайті КДПУ не пізніше 5 березня 2019 року.

Нагадаємо, що наступне моніторингове тестування відбудеться 30 березня 2019 року о 10.00. Кожен охочий отримає можливість перевірити свої математичні здібності після проходження онлайн-реєстрації. Пам’ятайте: єдиною справжньою помилкою є відмова від виправлення минулих помилок!