winners020519

2 травня 2019 року в конференц-залі КДПУ відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Як ми повідомляли раніше, на базі Криворізького педагогічного відбувся ІІ тур змагань із фундаментальних і прикладних наук (математика, фізика, інформатика, хімія, географія, професійна освіта – транспорт та трудове навчання).

winners020519 2

До присутніх на заході учнів шкіл, ліцеїв, коледжів звернувся проректор з навчально-виховної роботи, к. ф. н. В. П. Лисечко: «Від імені ректорату КДПУ вітаю переможців Всеукраїнської олімпіади! Впевнений, що свій перший іспит у закладі вищої освіти ви склали успішно. Сподіваюся, ця перемога надихне вас продовжити навчання в нашому університеті. До того ж, завдяки перемозі на Олімпіаді до сертифікату про загальну середню освіту з вашої дисципліни ви отримаєте по 20 додаткових балів».

winners020519 4

Зі словами привітань до переможців Всеукраїнської олімпіади звернулися викладачі КДПУ, які нагадали майбутнім абітурієнтам, що наш університет є одним із провідних закладів вищої освіти регіону, який готує висококваліфікованих фахівців для сучасної освіти, науки та інших галузей суспільного виробництва.

winners020519 3

Переможниця олімпіади з математики, вихованка гірничо-електромеханічного коледжу Карина Фруль ділиться враженнями: «Я бачу своє майбутнє у вивченні точних наук. Саме тому взяла участь в Олімпіаді. Мрію вступити до університету й після отримання диплому стати висококваліфікованим спеціалістом».

Бажаємо переможцям Всеукраїнської олімпіади для майбутніх абітурієнтів
вдало обрати свій професійний шлях і вступити на омріяну спеціальність!

Більше фото в галереї