b2 4

Криворізький педагогічний відомий своєю орієнтованістю на міжнародну співпрацю, сприянням налагодженню академічних зв’язків і заохоченням здобувачів вищої освіти з інших країн. Для ліцензування підготовки студентів-іноземців нині існує вимога щодо володіння англійською мовою на рівні В2 принаймні одним із членів проектної групи. Днями наш університет приєднався до закладів вищої освіти, що відповідають цьому критерію.

b2 3

З 10 по 14 червня 2019 року начальник відділу міжнародних зв’язків, викладач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання В. О. Турський відвідав Ченстоховську Вищу Школу Лінгвістичну. Візит мав на меті підтвердження рівня володіння іноземною мовою В2 з отриманням відповідного сертифікату. Методичні знахідки польських колег і спілкування з носієм мови допомогли успішно засвідчити гідний рівень володіння мовою міжнародного спілкування.

b2 2

Представник Криворізького педагогічного вирушив до Польщі й задля вивчення можливостей започаткування в університеті програми «подвійного диплому», що дозволить студентам паралельно навчатися в Україні та в Польщі й отримати диплом міжнародного зразка.

b2 1

«Співпраця в напрямку «подвійного диплому» є чудовим шансом для розширення академічних горизонтів наших здобувачів вищої освіти, зокрема майбутніх перекладачів факультету іноземних мов», – наголосив В. О. Турський.

Вітаємо нашого представника з новим успішним досвідом міжнародної співпраці та запрошуємо на навчання талановиту молодь близького й далекого зарубіжжя!