training021119 1

Криворізький педагогічний відомий досвідом організації навчання робототехніки – важливої сучасної STEM-дисципліни. Учителі інформатики криворізьких шкіл дізналися про можливості професійної підготовки, які пропонує університет, і приєдналися до спеціалізованого тренінгу від КДПУ, де проходять навчання майбутні керівники гуртків робототехніки на базі закладів загальної середньої освіти міста.

training021119 2

З 28 жовтня 2019 року групи учасників тренінгів протягом п’яти днів опановували базові відомості щодо конструювання роботів і принципів програмного забезпечення функціонування робототехніки й створювали власні проекти – робочі моделі розумних механізмів. Під час занять демонструвалися можливості програмування роботів, пояснювалися принципи управління їх діями, визначення необхідних параметрів роботи моторів, траєкторії руху, його швидкості тощо. Велику увагу на тренінгах було приділено активному застосуванню набутих знань під час виконання практичних завдань.

training021119 3

Старший викладач кафедри інформатики та прикладної математики І. С. Закарлюка розповіла: «Після успішного завершення навчання вчителі отримають сертифікати державного зразка й зможуть створювати власні гуртки у своїх школах. На робототехніку існує великий суспільний запит - і наш університет став першим закладом вищої педагогічної освіти, який надає послуги з професійної підготовки керівників шкільних робототехнічних гуртків».

training021119 4

Нові горизонти технічної творчості чекають на слухачів навчальних тренінгів та їх майбутніх вихованців. Криворізький педагогічний бажає всім успішно опанувати науку створення витворів робототехнічного мистецтва!