philosophy181219 1

18 грудня 2019 року у КДПУ відбувся І тур традиційної загальноуніверситетської олімпіади з філософії. Шанувальники науки про мудрість знову зібралися, щоб визначити кращих молодих мудреців Криворізького педагогічного.

philosophy181219 2

«Щорічна олімпіада проходить на базі кафедри філософії та відбувається у два етапи: під час першого, відбіркового, туру серед студентів усіх факультетів визначаються юнаки й дівчата, зацікавлені у філософському осмисленні дійсності та небайдужі до історії філософської думки. Другий, фінальний, тур буде проведено на початку наступного семестру у форматі філософського диспуту. Під час цього вирішального змагання інтелектів кращі з кращих отримають можливість розгорнуто висвітлити своє бачення філософських аспектів актуальних проблем сьогодення», - розповіла асистент кафедри філософії О. Є. Оліфер.

philosophy181219 3

Відбірковий тур олімпіади передбачає виконання низки різнопланових завдань на визначення базових філософських понять, знання авторів відомих висловлювань, правильне хронологічне розташування певних світоглядних ідей, знакових філософських праць та афоризмів. Учасникам змагання знадобились як знання з історії філософії, так і вміння логічно мислити, розмірковувати, користуватися набутими знаннями в умовах обмеженого часу: на виконання завдань першого туру олімпіади студенти мали одну академічну годину, під час якої учасники не могли користуватися жодними довідковими матеріалами.

philosophy181219 4

«Мені подобаються ідеї німецької класичної філософії та світоглядні позиції доби античності. Хочу випробувати свої сили та перевірити свої знання з філософії», – поділилася Анастасія Калашнікова, студентка гр. ДВХ-18 факультету дошкільної і технологічної освіти.

philosophy181219 5

Результати першого етапу філософських змагань будуть оприлюднені на сторінці кафедри філософії. Кожен, хто долучився до олімпіади, отримає заохочення для подальшого поглибленого вивчення науки про мудрість – додаткові бали з цієї дисципліни.

Бажаємо всім учасникам олімпіади нових цікавих відкриттів
у царині філософських ідей!