seminar090120 1

9 січня 2020 року на базі Криворізького педагогічного пройшов семінар для вчителів початкових класів, який провели викладачі кафедри інформатики та прикладної математики.

seminar090120 2

Робототехніка – це одна з найперспективніших сучасних галузей науки й виробництва, що займається проектуванням, розробкою та використанням робототехнічних систем.

seminar090120 3

Семінар розпочався з розповіді к. п. н., доц. кафедри інформатики та прикладної математики Н. А. Хараджян про тенденції інформатизації суспільства. Чому робототехніка набуває такої популярності, які з’являються професії у зв’язку з розвитком робототехніки, на що потрібно орієнтувати дітей під час вивчення інформатики – на ці та інші питання вчителі отримали вичерпні відповіді під час семінару.

seminar090120 3

Учителів початкових класів було поділено на дві підгрупи: одна підгрупа знайомилася з робототехнікою, а інша спробувала малювати 3D ручками.

seminar090120 3

Старший викладач кафедри інформатики та прикладної математики І. С. Закарлюка зазначила: «До нас звернулося районне методичне об’єднання вчителів початкової школи з проханням провести для них ознайомчу зустріч із основ робототехніки. Ми познайомили їх із тими методиками та елементами дисципліни, які можна вже сьогодні впроваджувати до шкільної практики, а також детально розповіли про робототехніку та вплив інформатизації на розвиток суспільства загалом. Усі вчителі, які до нас завітали, отримали важливий досвід для своєї роботи з дітьми».

Розвиток STEM-освіти на базі Криворізького педагогічного триває. Дякуємо всім, хто долучається до вдосконалення методичних засад важливих галузей освіти майбутнього!

9868
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок