img15

Щоосені в Криворізькому педагогічному проходить серія різних спортивних змагань. 24 вересня 2020 року на стадіоні головного корпусу відбулося підведення підсумків Універсіади за минулий навчальний рік і відкриття нового циклу спортивних змагань.

На спортивній арені зібралися всі – адміністрація університету, декани факультетів, викладачі кафедри фізичної культури та методики її викладання, і, звісно, здобувачі вищої освіти. Захід відбувався із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм.

img26

Зі словами привітання до присутніх звернувся ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко: «Сьогодні тепла та сонячна погода, яка сприяє підведенню підсумків і відкриттю цьогорічної студентської Універсіади. Переконаний, що це дуже важливий аспект університетського життя, запорука нашої фізичної та спортивної підготовки. Наші студенти – це майбутні педагоги, учителі, які мають бути прикладом для нових поколінь і навчати їх не тільки інтелектуальній, а й фізичній досконалості».

img35

Факультети, які найкраще проявили себе під час Універсіади 2019/20 н. р., були нагороджені кубками на початку урочистого заходу:

І місцеприродничий факультет;

ІІ місцефакультет географії, туризму та історії;

ІІІ місцефакультет дошкільної і технологічної освіти.

120203616 345995146606197 8950201140161253484 n

Кращі спортсмени Криворізького педагогічного та їх спортивні наставники були відзначені грамотами й грошовими винагородами.

img44

Традиційно цикл спортивних випробувань відкрили змагання з легкої атлетики. У першу чергу це пов’язано з погодними умовами, що дозволяють проводити такі події на свіжому повітрі. Позмагатися за перемогу в першій Універсіаді сезону зібралися представники всіх факультетів Криворізького педагогічного.

img47

Змагання з легкої атлетики проводилися у двох напрямках: біг на короткі дистанції (60 м., 200 м., естафета 4 х 60 м.) і стрибок у довжину. Участь брали як хлопці, так і дівчата, що входили до складу збірних своїх факультетів. Для кожного спортсмена це стало чудовою нагодою проявити себе, продемонструвати свої фізичні якості, перевірити власну витривалість.

img48

Після завершення спортивних активностей визначилися такі результати:

Біг на 60 метрів (хлопці):

І місце – Сутоло Данило (ФІМ);

ІІ місце – Гладуш Павло (ФМФ);

ІІІ місце – Ковбень Владислав (ПрФ).

Біг на 60 метрів (дівчата):

І місце – Марусич Ірина (ПрФ);

ІІ місце – Контар Марина (ФМФ);

ІІІ місце – Парицька Катерина (ДТО).

img51

Біг на 200 метрів (дівчата):

І місце – Баришнікова Анна (ПрФ);

ІІ місце – Крайчак Юлія (ДТО);

ІІІ місце – Коровка Софія (ГТІ).

Біг на 200 метрів (хлопці):

І місце – Галка Олександр (ПрФ);

ІІ місце – Червєков Дмитро (ФМФ);

ІІІ місце – Черненко Олександр (ППФ).

img54

Стрибки у довжину (дівчата):

І місце – Крайчак Юлія (ДТО);

ІІ місце – Баришнікова Анна (ПрФ);

ІІІ місце – Прозапас Світлана (ГТІ).

Стрибки у довжину (хлопці):

І місце – Малоок Дмитро (ПрФ);

ІІ місце – Зімін Карім (ФМФ);

ІІІ місце – Кухарик Євгеній (ДТО).

img55

Естафетний біг 4 х 60 м. (дівчата):

І місце – психолого-педагогічний факультет;

ІІ місце – природничий факультет;

ІІІ місце – факультет дошкільної та технологічної освіти.

Естафетний біг 4 х 60 м. (хлопці):

І місце – природничий факультет;

ІІ місце –  фізико-математичний факультет;

ІІІ місце – факультет географії, туризму та історії.

img64

Криворізький педагогічний вітає всіх переможців
і бажає нових спортивних досягнень!