img12

Молодь Криворізького педагогічного славиться перемогами в різноманітних сферах діяльності: науковій, творчій, громадській, а також має чимало спортивних досягнень. Про підкорені спортсменами КДПУ вершини детально розповість прес-центр.

img13

Кафедра фізичної культури та методики її викладання природничого факультету є осередком підтримки й саморозвитку спортсменів – майбутніх тренерів нового покоління. Студенти Криворізького педагогічного знаходять власне спортивне покликання та успішно демонструють свій хист на змаганнях і чемпіонатах різного рівня. Пропонуємо дайджест найсвіжіших досягнень молоді нашого університету.

img26

2021 рік розпочався з приємної новини – перемоги студента ІІІ курсу Олександра Деньгуба на Чемпіонаті Дніпропетровської області з боксу, який проходив 23-25 січня. Хлопець змагався за першість у напівважкій ваговій категорії до 81 кілограму. «Якщо чесно, то я дуже радію своєму результату. Звичайно, є помилки, над якими мені ще треба працювати. Головне – не зупинятися й рухатися вперед!», – ділиться враженнями О. Деньгуб.

img36

Своїми перемогами вже не перший рік тішить зірка спортивного Олімпу КДПУ – студентка ІІІ курсу Валерія Захаревич. Нещодавно, 4-6 березня 2021 року, відбувся Чемпіонат України серед дорослих із самбо. Змагання проходили за новими ваговими категоріями: їх кількість було зменшено з 9 до 7. Валерія демонструвала свою міць і знання техніки у ваговій категорії до 80 кілограмів. Завдяки наполегливості й працьовитості дівчина виборола срібну медаль і увійшла до дорослої збірної.

img43

Перші кроки в студентському, але не в спортивному, житті робить першокурсниця Поліна Палванова. Днями, 8-14 березня 2021 року, в Ужгороді відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок – молоді, юніорок і дівчат. Студентка зустрілася із суперницями у ваговій категорії 48 кілограмів. Сила духу, самодисципліна, постійні тренування привели Поліну до омріяної перемоги.

img46

Студенти спеціальності «Фізична культура» можуть похвалитися високими результатами не тільки в бойових видах спорту. На початку місяця, 5-9 березня 2021 року, у Харкові відбувся Чемпіонат України з плавання, на якому студент ІІІ курсу Владислав Варданян виконав норматив Майстра спорту України. Хлопець проплив 200 метрів комплексним стилем відповідно до кваліфікаційної таблиці результатів. Звання Майстра спорту України – це показник кропіткої роботи над собою, гідний результат інтенсивних тренувань та успішного виховання вольових якостей.

Криворізький педагогічний вітає всіх спортсменів і бажає нових перемог і досягнень!

14808
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок