шашки0122 1

Спортивні ігри не тільки вдосконалюють фізичну підготовку, а й сприяють розвитку розумових можливостей. У цьому переконалися учасники змагань із шашок у межах Універсіади КДПУ.

шашки0122 2

20 січня 2022 року в шаховому клубі «Еліта» відбулися змагання з шашок. Цьогоріч бажання позмагатися за першість виявили 8 команд – представники факультетів і збірна адмінперсоналу.

шашки0122 3

Відповідальними за проведення цього заходу були кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичної культури та методики її викладання В. І. Марчик і представник шахового клубу, суддя І. Мозговий. Пан Ігор розповідає: «Гра в шашки є цікавою й водночас простою. Універсіада серед працівників проводиться задля визначення найсильнішого гравця й популяризації інтелектуальних ігор».

шашки0122 4

Перед початком змагань учасників розподілили на дві групи, до кожної з яких увійшли чотири команди. Склад команди варіювався від 1 учасника до 3-х. Це зумовило визначення результатів у турнірній таблиці: команди, що складалися лише з однієї особи, автоматично не мали змоги претендувати на перемогу.

шашки0122 5

Команди змагалися в трьох турах за круговою системою. Кожна команда в одній партії мала змогу отримати 1 бал за перемогу й 0,5 – за нічию. Наприкінці турніру переможці кожної групи зійшлися у фінальній групі задля розподілу призових місць.

шашки0122 6

Результати змагання розподілилися таким чином:

 

Криворізький педагогічний вітає переможців і бажає успіхів у наступних змаганнях!

18187
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок