online narady 1

Попри карантин, діяльність усіх факультетів та відділів Криворізького педагогічного не зупинилася, вона перейшла в дистанційний формат. 06–08 квітня 2020 року відбулися розширені онлайн-наради при ректорі університету на платформі ZOOM.

У нарадах взяли участь проректори, декани й заступники деканів факультетів, завідувачі кафедр, завідувач навчально-методичного відділу. На них розглянуто стан організації дистанційного навчання на факультетах. Задля більшої ефективності розгляду нагальних питань, наради були проведені у три етапи: 06 квітня були залучені фізико-математичний факультет та факультет дошкільної і технологічної освіти; 07 квітня відбулася нарада з психолого-педагогічним факультетом, факультетом іноземних мов, факультетом географії, туризму та історії, факультетом української філології; 08 квітня відбулася  нарада з факультетом мистецтв та природничим факультетом.

online narady 1

Головною темою нарад стало обговорення забезпечення повноцінного освітнього процесу професорсько-викладацьким складом КДПУ в умовах карантину. Наголошено, що для цього всім необхідно дотримуватися календарних планів, чітко формулювати навчальні завдання, постійно бути на зв’язку зі студентами. Задля цього викладачам рекомендовано регулярно інформувати здобувачів вищої освіти про критерії оцінювання всіх видів завдань, які студенти виконують дистанційно, про результати виконання студентами навчальних завдань, а також проводити групові та індивідуальні консультації, заняття в онлайн-режимі. Для забезпечення дистанційного освітнього процесу рекомендовано максимально широко використовувати можливості системи управління електронними навчальними курсами Криворізького державного педагогічного університету.

online narady 2

Ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко наголосив: «Під час карантину навчання не припиняється, а переходить в онлайн формат. Цей процес маємо здійснювати на високому організаційно-методичному рівні, відповідно до вимог нормативних документів університету, зокрема розпорядження № 13 від 31 березня 2020 р. Крім навчальної діяльності, викладачі мають виконувати й інші види роботи, передбачені їх індивідуальним планом роботи, зокрема, здійснювати наукову й методичну діяльність».

online narady 3

До обговорення долучилися перший проректор О. А. Остроушко, яка поінформувала про особливості оцінювання виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти під час карантину та проректор з наукової роботи, проф. В. А. Гаманюк, яка зауважила, що у зв’язку з карантином проведення Міжнародної конференції з історії, теорії та методики навчання (ICHTML) перенесене на 15–17 жовтня 2020 року.

online narady 4

Завідувач навчально-методичного відділу О. В. Бондаренко розповіла прес-центру: «З 12 березня 2020 року освітній процес відбувається в дистанційному режимі. У незвичайних для кожного умовах ми намагаємося оперативно реагувати на всі виклики сьогодення: надаємо роз’яснення, консультуємо як студентів, так і викладачів. У КДПУ освітній процес здійснюється в дистанційному режимі, переважно з використанням платформ Moodle, Google Classroom, Prometheus, а також комунікаційного програмного забезпечення (ZOOM, Skype), різноманітних засобів зв’язку й спеціалізованих хмарних сервісів».

Під час карантину Криворізький педагогічний продовжує науково-педагогічну діяльність відповідно до стандартів вищої освіти. Зміни й доповнення до організації роботи університету у форматі онлайн здійснюються з урахуванням поточної ситуації та нових потреб і викликів, що виникають в умовах карантинних обмежень.

11220
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок