planfin 1

Під час карантину, викликаного пандемією COVID-19, Криворізький педагогічний продовжує свою роботу. Студенти навчаються дистанційно, всі структурні підрозділу університету функціонують і виконують покладені на них обов’язки. Робота фахівців планово-фінансового відділу покликана забезпечити чіткий алгоритм виконання всіх економічних операцій, пов’язаних із належним функціонуванням закладу вищої освіти.

planfin 2

Діяльність планово-фінансового відділу регламентується положеннями та інструкціями про фінансову діяльність Криворізького педагогічного. До основних завдань відділу належать формування кошторису та складання штатного розпису, постійна взаємодія з казначейством, тарифікація платних послуг тощо. Кожен працівник планово-фінансового відділу виконує певне коло професійних завдань, серед яких забезпечення проведення фінансових операцій, у тому числі робота з рахунками, укладання договорів.

planfin 3

Оскільки повноцінне функціонування університету продовжується, це потребує постійної уваги з боку економічних структур. В умовах карантину значна частина роботи планово-фінансового відділу виконується дистанційно. Начальниця відділу А. Ю. Калініч розповіла: «Ми дуже тісно співпрацюємо зі структурними підрозділами нашого університету, у першу чергу, з бухгалтерією, а також із казначейством та МОН. Наша робота не припиняється ані на мить, бо фінансова діяльність потребує щоденного аналітичного опрацювання й планування, без якого неможливий поступальний розвиток університету».

Популярне
Зворотний зв'язок