lifehacks

Після випуску зі школи перед кожним вступником постає ціла низка запитань: яку спеціальність обрати зі своїм переліком ЗНО? Який мій конкурсний бал? Що робити, якщо я не можу обрати оптимальний варіант між моїми вподобаннями? Прес-центр знає вихід! Спеціально для вас ми підготували топ лайфхаків від КДПУ.

lifehacks 1

Вибір своєї майбутньої професії – це, звичайно, відповідальний крок. Сьогодні асортимент спеціальностей настільки великий, що навіть важко їх запам’ятати, а ще й на кожну спеціальність необхідні різні ЗНО. Що робити? Криворізький педагогічний пропонує лайфхак № 1 – Генератор спеціальностей.

lifehacks 2

На нашому офіційному сайті в розділі «Вступнику» обираєте рубрику «Спеціальності університету», і перед вами з’являється віртуальний конструктор, який можна заповнити відповідно до вашого переліку ЗНО або факультету, що зацікавив. Після введення предметів зовнішнього незалежного оцінювання, сайт покаже вам усі ймовірні спеціальності відповідно до заданих параметрів.

lifehacks 3

За правилами вступної кампанії всі кількісні показники абітурієнта складаються й утворюють конкурсний бал. Крім цього, важливу роль відіграють регіональний та сільський коефіцієнти. Як самостійно в цьому розібратися? Все дуже просто. Пропонуємо лайфхак № 2 – Комбінація чисел.

lifehacks 4

Заходимо на вже знайому сторінку «Вступнику», обираємо рубрику «Сторінка вступника» й натискаємо на «Розрахунок конкурсного бала». Після цього переходимо до підрахунку балів: обираємо бажану спеціальність, уводимо числові значення у відповідні графи й натискаємо «розрахувати». Усього за лічені хвилини ви можете отримати ваш конкурсний бал і дізнатися свій приблизний результат у рейтинговому списку.

lifehacks 5

А як же бути, коли абітурієнт не може обрати, на яку спеціальність вступати? Нічого не потрібно обирати. Спеціально для вас лайфхак № 3 – Подвійні спеціальності.

lifehacks 6

На базі Криворізького педагогічного існує така практика, коли студент паралельно опановує дві спеціальності. Абітурієнт може самостійно обрати, яку додаткову спеціальність він хоче вивчати. На кожному факультеті є своя специфіка й свій перелік додаткових спеціальностей/спеціалізацій. Найбільш поширеними є 053 Практична психологія та 014 Середня освіта (за напрямками).

Криворізький педагогічний турбується про своїх абітурієнтів і прагне допомогти кожному на етапі вступної кампанії. Користуйтеся нашими порадами, обирайте спеціальність і вступайте до КДПУ!

Криворізький педагогічний – ваш гарант майбутнього!

12403
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30