До уваги абітурієнтів, які у 2018 році вступають до КДПУ на спеціальності 014 Середня освіта «Музичне мистецтво», 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво», 014 Середня освіта «Фізична культура»!

Зверніть увагу на графік  творчих заліків  у ЛИПНІ місяці для вступу на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» на денну та заочну форми навчання за спеціальностями 014 Середня освіта «Музичне мистецтво», 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво», 014 Середня освіта «Фізична культура».

Увага! Вступникам обов’язково мати із собою паспорт.

Графік творчих заліків

розповсюдитиШановні абітурієнти!

В університеті  на кафедрі дошкільної освіти відкрито нову спеціальність 016 Спеціальна освіта ( Галузь знань /напрям – 01 Освіта / Педагогіка) за спеціалізацією – логопедія.

Ця спеціальність є однією з найбільш актуальних та затребуваних в освітніх закладах, зокрема і в закладах дошкільної освіти. За даними Управління освіти і науки Дніпропетровської області та Управління освіти і науки м. Кривого Рогу потреба у фахівцях зі спеціальної освіти щороку зростає. Підготовка кваліфікованих педагогів-вихователів з фаховою вищою освітою, а тепер і педагогів зі спеціальної освіти на базі загальної освіти в Дніпропетровському регіоні здійснюється у Криворізькому державному педагогічному університеті.

Майбутні фахівці зможуть працювати в спеціальних та загальноосвітніх навчальних закладах з інклюзивним та інтегрованим навчанням, дошкільних закладах різних типів, займати посади вчителя-логопеда, асистента вчителя, вихователя в різних інституціях (інтернатному закладі, навчально-реабілітаційному центрі, психолого-медико-педагогічному консультативному пункті, дитячому санаторії, сім’ї, центрах денного перебування для знедолених осіб тощо), мати посаду вчителя з усіх спеціальностей у сфері дошкільної освіти, керівні посади районного та міського рівня (організатор дошкільної, шкільної освіти, вихователь-методист, інспектор з охорони дитинства).

Сертифікати ЗНО для вступу:

1. Українська мова і література
  2. Біологія
  3. Історія України або математика

Запрошуємо на навчання!

зно для магістрів

Порядок проходження єдиного вступного іспиту з іноземної мови

Додаткова інформація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти

Відповідно до листа МОН України щодо проведення вступних випробувань з використанням процесів здійснення ЗНО для вступу на магістерські програми в 2018 році, встановлено терміни вступної кампанії:

абіт

Додаткова інформація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти
та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

психология1

У зв’язку із визначенням Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році положень щодо обов’язковості складання вступних випробувань у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови, Міністерство освіти і науки України інформує

Звертаємо Вашу увагу на важливу інформацію для реєстрації на основну сесію ЗНО!

зно2

Також завітайте на сайт Українського центру оцінювання якості освіти

та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

Повідомляємо про початок проведення творчих заліків для вступу на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» на денну та заочну форми навчання за спеціальностями 014 Середня освіта «Музичне мистецтво» (лютий–червень), 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво» (лютий–червень), 014 Середня освіта «Фізична культура» (березень–червень).

Увага! Вступникам обов’язково мати із собою паспорт.

Графік проведення творчих заліків

До уваги абітурієнтів!

З 06 лютого по 02 квітня на базі Криворізького педагогічного працюватиме пункт реєстрації на основну сесію ЗНО–2018.

Графік роботи та контактна інформація

До уваги учнів 10, 11 класів, вчителів, батьків! Криворізький педагогічний традиційно проводитиме безкоштовне тренувальне моніторингове тестування з предметів ЗНО. Графік проведення та реєстрація для участі на тренувальне моніторингове тестування