Play only the best free games with book of ra! . Firefly Aerospace and ukranian scientist aim to implement a new approach to space exploration . Bermain judi bola di AGN88.online

welcome2kdpu

фк

depositphotos 19182751 stock photo 3d man with letter i 1 До уваги вступників Криворізького педагогічного!

Нагадуємо, що підготовка в КДПУ здійснюється, як правило, за подвійними спеціальностями та спеціалізаціями. Поряд з основною спеціальністю абітурієнт має змогу опанувати додаткову спеціальність або спеціалізацію.

На факультеті іноземних мов студенти одночасно вивчають дві іноземні мови:

• 014 Середня освіта (Мова та література німецька), додаткова (предметна) спеціальність – 014 «Середня освіта» (Мова та література англійська);
  • Середня освіта (Мова та література російська), додаткова (предметна) спеціальність – 014 Середня освіта (Мова та література англійська).
  • 014 Середня освіта (Мова та література англійська) додаткова (предметна) спеціальність – 014 Середня освіта (Мова і література німецька).

Запрошуємо дізнатися більше про додаткові спеціальності та спеціалізації університету.

МП.1

Додаткова інформація на сайті: Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

маг

1. Додаткове фахове випробування з прикладної математики