Шановні абітурієнти!

В суботу і неділю 4 і 5 серпня приймальна комісія працює за таким графіком:

з 09.00 до 17.00

перерва з 13.00 до 14.00

Поспішайте надати оригінали документів для включення до наказу про зарахування!

5386

розповсюдити Вступники, які будуть зараховані на навчання для здобуття ступеня «Бакалавр» на 1 курс

за ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (денної форми навчання)!

Загальні збори відбудуться 8 серпня в актовому залі головного корпусу університету за адресою: пр. Гагаріна, 54:

об 11.00 – спеціальності «математика», «фізика», «інформатика», «трудове навчання та технології», «професійна освіта», «фізична культура», «дошкільна освіта», «хімія», «біологія та здоров’я людини», «екологія», «географія», «історія»;

о 12.00 – спеціальності «початкова освіта», «психологія», «соціальна робота», «хореографія», «музичне мистецтво», «образотворче мистецтво», «дизайн», «мова і література англійська», «мова і література німецька», «мова і література російська», «філологія», «українська мова та література».

 

Вступники, які будуть зараховані на навчання для здобуття ступеня «Бакалавр» на 1 курс

за КОШТИ ФІЗИЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ (денна форма)!

Загальні збори відбудуться 10 серпня в актовому залі головного корпусу університету за адресою: пр. Гагаріна, 54:

об 11.00 – спеціальності «математика», «фізика», «інформатика», «трудове навчання та технології», «професійна освіта», «дошкільна освіта», «хімія», «біологія та здоров’я людини», «екологія», «географія», «історія», «фізична культура», «початкова освіта», «психологія», «соціальна робота», «хореографія», «музичне мистецтво», «образотворче мистецтво», «дизайн», «мова і література (англійська)», «мова і література (німецька)», «мова і література (російська)», «філологія», «українська мова та література», «спеціальна освіта», «соціологія».

  • Вступники, які потребують поселення в гуртожиток, можуть звернутися до представника відділу гуртожитків:

01.08 – 15.08 – ауд. 116 головного корпусу КДПУ за адресою: пр. Гагаріна, 54.

  • Укладання договорів про надання освітніх послуг буде відбуватися в ауд. 130 головного корпусу КДПУ за адресою: пр. Гагаріна, 54.
  • Вступники, зараховані на навчання на І курс за державним замовленням та за кошти фізичних і юридичних осіб(денна форма), проходять практику відповідно до графіку.
  • Посвята в студенти відбудеться 1 вересня о 9.00

 

 

5382

Шановні вступники! Звертаємо вашу увагу, що список рекомендованих на навчання за кошти державного бюджету буде оприлюднено 1 серпня. Прийом оригіналів документів на навчання за кошти державного бюджету триватиме з 1 по 6 серпня включно. Зарахування за кошти державного бюджету буде здійснено 7 серпня.

Абітурієнтів, які мають бажання навчатися за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб, просимо звертатися за роз’ясненнями щодо особливостей прийому на навчання до технічних секретарів відповідних спеціальностей приймальної комісії КДПУ. Перше зарахування на вакантні місця на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб буде здійснено 9 серпня 2018 року. Оригінали документів подаються до цього дня. 

 

5353

До уваги вступників Криворізького педагогічного!

Нагадуємо, що підготовка в КДПУ здійснюється, як правило, за подвійними спеціальностями та спеціалізаціями. Поряд з основною спеціальністю, абітурієнт має змогу опанувати додаткову спеціальність або спеціалізацію.

На факультеті іноземних мов студенти одночасно вивчають дві іноземні мови:

  • 014 Середня освіта (Мова та література німецька мова), додаткова (предметна) спеціальність – 014 «Середня освіта» (Мова та література англійська);
  • Середня освіта (Мова та література російська), додаткова (предметна) спеціальність – 014 Середня освіта (Мова та література англійська).
  • 014 Середня освіта (Мова та література англійська) додаткова (предметна) спеціальність – 014 Середня освіта (Мова і література німецька).

Запрошуємо дізнатися більше про додаткові спеціальності та спеціалізації університету.


 

5333

Шановні вступники. При поданні електронної заяви для навчання за освітньо-професійною програмою «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами» звертаємо вашу увагу, що в електронному кабінеті вступника потрібно обрати спеціальність «054 Соціологія».

Сертифікати: (1) українська мова і література; (2) історія України; (3) іноземна мова або географія.

Творчий конкурс не передбачений.

Контакти для довідок: моб. тел. 068 265 95 77 (приймальна комісія), e-mail: admissions@kdpu.edu.ua та press-centre@kdpu.edu.ua   


 

5319

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

З метою забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії, організації особистого прийому громадян, їх консультування з питань вступу та оперативного реагування на факти порушень чинного законодавства про вищу освіту, при департаменті освіти і науки облдержадміністрації організовано приймальню громадян «Вступна кампанія – 2018 року» на період з 02 липня по 30 вересня поточного року.

Адреса: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70, каб. 318 (відділ науки, вищої освіти та атестаційної експертизи)

Номер телефону гарячої лінії: (056) 770-82-42

5271

З 2 липня в Україні розпочинається Вступна кампанія-2018. Задля всебічної допомоги абітурієнтам на базі університету розпочинає роботу консультаційний пункт. Наші фахівці надають кваліфіковану допомогу у створенні електронного кабінету вступника (з 02.07), а також подання електронних заяв (з 11.07). Вступники можуть звертатися за адресою: проспект Гагаріна, 54 каб.130.

Графік роботи: ПН-ПТ з 9.00 до 17.00 (обідня перерва 13.00 – 14.00), СБ з 9.00 до 14.00. 

 


 

5247

 До уваги випускників 2018 року!

Випускники, які здобули повну загальну середню освіту у закаладах освіти, що знаходяться на сільській території у 2018 році та зареєстровані у селах не менше двох років терміном до 26 липня 2018 року, та бажають скористуватися сільським коефіцієнтом подають Довідку про реєстрацію місця проживання особи, відповідно до додатку 13 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207. (зразок додається)

Довідка про реєстрацію місця проживання особи

5236

До уваги абітурієнтів, які у 2018 році вступають до КДПУ на спеціальності 014 Середня освіта «Музичне мистецтво», 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво», 014 Середня освіта «Фізична культура»!

Зверніть увагу на графік  творчих заліків  у ЛИПНІ місяці для вступу на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» на денну та заочну форми навчання за спеціальностями 014 Середня освіта «Музичне мистецтво», 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво», 014 Середня освіта «Фізична культура».

Увага! Вступникам обов’язково мати із собою паспорт.

Графік творчих заліків

5181

розповсюдитиШановні абітурієнти!

В університеті  на кафедрі дошкільної освіти відкрито нову спеціальність 016 Спеціальна освіта ( Галузь знань /напрям – 01 Освіта / Педагогіка) за спеціалізацією – логопедія.

Ця спеціальність є однією з найбільш актуальних та затребуваних в освітніх закладах, зокрема і в закладах дошкільної освіти. За даними Управління освіти і науки Дніпропетровської області та Управління освіти і науки м. Кривого Рогу потреба у фахівцях зі спеціальної освіти щороку зростає. Підготовка кваліфікованих педагогів-вихователів з фаховою вищою освітою, а тепер і педагогів зі спеціальної освіти на базі загальної освіти в Дніпропетровському регіоні здійснюється у Криворізькому державному педагогічному університеті.

Майбутні фахівці зможуть працювати в спеціальних та загальноосвітніх навчальних закладах з інклюзивним та інтегрованим навчанням, дошкільних закладах різних типів, займати посади вчителя-логопеда, асистента вчителя, вихователя в різних інституціях (інтернатному закладі, навчально-реабілітаційному центрі, психолого-медико-педагогічному консультативному пункті, дитячому санаторії, сім’ї, центрах денного перебування для знедолених осіб тощо), мати посаду вчителя з усіх спеціальностей у сфері дошкільної освіти, керівні посади районного та міського рівня (організатор дошкільної, шкільної освіти, вихователь-методист, інспектор з охорони дитинства).

Сертифікати ЗНО для вступу:

  1. Українська мова і література
  2. Біологія
  3. Історія України або математика

Запрошуємо на навчання!

5125
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша