євіnЗатверджено календарний план проведення єдиного вступного іспиту  з  іноземної  мови  (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування  (ЄФВВ)  у  2022  році.

Так, реєстрація для участі в ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 26 квітня до 17 травня.

Основна сесія ЄВІ/ЄФВВ — з 20 червня по 1 липня.

Тестування із загальних навчальних компетентностей відбудеться 20 червня, єдиний вступний іспит22 червня, предметний тест ЄФВВ з психології та соціології 29 червня.

Результати ЄВІ/ЄФВВ буде визначено до 12 липня 2022 року.

Більш детальна інформація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Бажаємо успіхів майбутнім магістрам!

фото page 0001Як не розгубитися у вирі інформації?
• Які предмети ЗНО вибрати?
• Як зареєструватися для участі в ЗНО?

Так, команда Українського центру оцінювання якості освіти проаналізувала всі найактуальніші запити батьків і найпоширеніші запитання випускників, отримані протягом кількох років, та розробила й систематизувала для учасників  зовнішнього незалежного  оцінювання «ПУТІВНИК УЧАСНИКА ЗНО-2022».

Це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, та після тестування, адже у ньому зібрано всю необідну інформацію. Для зручності посібник сформовано за принципом «запитання ‒ відповідь».

Бажаємо  випускникам  успіхів  та  нових  звершень!

До уваги майбутніх абітурієнтів, батьків, учителів!

11 грудня 2021 року об 11.00 на офіційному Youtube-каналі КДПУ

розпочнеться пряма трансляція Дня відкритих дверей КДПУ щодо вступу-2022.

Під час заходу ви дізнаєтеся про умови вступу, переваги навчання в університеті, познайомитеся з керівництвом.

Усі зацікавлені зможуть отримати відповіді на свої запитання, які можна поставити у чаті трансляції.

Задля всебічної допомоги абітурієнтам на базі приймальної комісії Криворізького державного педагогічного університету розпочинає роботу консультаційний пункт. Наші фахівці надають кваліфіковану допомогу у створенні електронного кабінету вступника з 1 липня, а також у поданні електронних заяв із 14 липня.

Вступники можуть звертатися за адресою: проспект Гагаріна, 54, каб. 130.

Графік роботи: ПН – ПТ  –  з 9.00 до 17.00 (обідня перерва 13.00 – 14.00);

СБ  –  з 9.00 до 14.00;

Неділя – вихідний.

6092802790e66343145473

До уваги абітурієнтів!

Ви маєте можливість ознайомитися з  максимальними обсягами та кваліфікаційним мінімумом державного замовлення  для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр" на основі повної загальної середньої освіти у 2021 році за посиланням.

young student graduate with diploma 76844 1059

До уваги учасників Всеукраїнської олімпіади!

Приймальна комісія запрошує переможців І туру Олімпіади до участі у ІІ турі, який відбудеться в очній формі 17 квітня 2021 року о 10.00 у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету, за адресою: м.Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54.

* Реєстрація учасників Олімпіади починається о 09.45 на І поверсі відповідальною особою організаційного комітету.

При собі кожен учасник повинен мати при собі документ, що посвідчує особу.

Переможці І туру:

Olimpiada

Шановні абітурієнти!

Щороку на базі нашого університету при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти проводяться Всеукраїнські олімпіади університету для професійної орієнтації вступників. Відповідно до Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка, при розрахунку конкурсного бала можуть нараховуватись до 20 балів до оцінки одного з предметів у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

Олімпіади проводяться відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади Криворізького державного педагогічного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого рішенням вченої ради КДПУ від 11 лютого 2021 року (протокол № 8), розробленого відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року № 1587, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 року за № 16/29884.

Для участі в Олімпіаді необхідно:

УВАГА

Шановні вступники!

Відповідно до Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році у Криворізькому державному педагогічному університеті з 01 лютого по 23 липня 2021 року буде проведено творчі заліки з фахових дисциплін.

Нагадуємо, що складання творчого заліку - це визначення достатності рівня творчих та/або фізичних здібностей вступника для участі в конкурсному відборі на певну конкурсну пропозицію.

Для складання творчого заліку необхідно мати при собі паспорт.

Для складання творчого заліку зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) абітурієнти додатково подають медичну довідку за формою № 086-о.