Шановні вступники!

З 01.07.2022 розпочато реєстрацію електронних кабінетів для вступу на навчання за ступенем "Бакалавр". Електронний кабінет є необхідним для завантаження документів в електронній формі для вступу до КДПУ.

Чекаємо Вас за адресою пр. Гагаріна, 54, каб. №130.

Для оформлення електронного кабінету вступнику при собі необхідно мати:

1) документ, що посвідчує особу;
2) фотокартку розміром 3×4 см;
3) документ про раніше здобуту освіту та сертифікати ЗНО (за наявності).

Також Ви можете створити електронний кабінет самостійно за посиланням.

 

 

 

 

19657

Шановні вступники до магістратури, звертаємо Вашу увагу, що для підготовки до складання фахового іспиту Вам запропоновано доступ до тестів у системі Moodle за відповідною спеціальністю.

Якщо Ви закінчили бакалаврат нашого університету у цьому році, Вам потрібно перейти за посиланням.

Випускники минулих років або інших закладів освіти звертайтеся до приймальної комісії. Вас буде проінсруктовано щодо можливості входу до системи Moodle.

тел.: +38 (056) 470-13-47

моб.: + 38 (068) 265-95-77

e-mail: admissions@kdpu.edu.ua

 

 

 

19647

Шановні вступники!

З 23.06.2022 розпочато реєстрацію підстав для спеціальних умов вступу абітурієнтів (розділ VIII Правил прийому). Усіх абітурієнтів, що мають підстави для спеціальних (пільгових) умов вступу, ми запрошуємо здійснити реєстрацію особисто у приймальній комісії університету (пр. Гагаріна, 54, читальна зала бібліотеки), надавши копії відповідних документів (при собі необхідно мати також їх оригінали).
Також існує можливість здійснити відповідну реєстрацію в електронній формі, надіславши на електронну пошту приймальної комісії konkurs2022@kdpu.edu.ua скановані копії відповідних документів із накладеним на файли кваліфікованим електронним підписом вступника.
Слід зазначити, що для реалізації права на вступ за індивідуальною усною співбесідою абітурієнти можуть подавати заяви в паперовій формі з одночасною реєстрацією відповідних підстав для особливих умов вступу в термін з 29 липня по 8 серпня включно.
Пам’ятайте, що не подані своєчасно документи, які засвідчують підстави для отримання спеціальних умов на зарахування за індивідуальною усною співбесідою, на участь у конкурсі за результатами індивідуальної усної співбесіди та/або квотою-1, квотою-2 на основі повної загальної середньої освіти, унеможливлюють їх реалізацію.


 

19609

Шановні вступники!

З 23.06.2022 розпочато реєстрацію на участь у творчих конкурсах для вступу для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями 022 Дизайн та 024 Хореографія. Подати заяву ви можете особисто у приймальній комісії університету (пр. Гагаріна, 54, читальна зала бібліотеки) або у електронному вигляді, надіславши на електронну пошту приймальної комісії konkurs2022@kdpu.edu.ua скановані копії:
1) заяви (пишеться власноруч відповідно до ЗРАЗКА;
2) документа, що посвідчує особу;
3) фотокартки розміром 3×4 см (обсягом не більше 1 МБ);
4) довідки закладу освіти про завершення здобуття повної загальної середньої освіти (за наявності).
З графіком проведення творчих конкурсів можна ознайомитись за цим
покликанням.


 

19593

Календар проведення магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту (МТНК та МКТ відповідно) у 2022 році ТУТ

19551
19342
маг

  Український центр оцінювання якості освіти інформує:

 

“Як і ЗНО, через воєнні дії в Україні традиційні вступні випробування до магістратури (ЄВІ/ЄФВВ) скасовано

Натомість майбутні магістри проходитимуть магістерський комплексний тест (МКТ) для вступу за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» і магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) для вступу за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»).

МКТ, МТНК – комп’ютерні онлайн-тести, що відбуватимуться в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (як і НМТ), створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також у деяких країнах Європи. Перелік країн і міст, де можна буде пройти НМТ, невдовзі з’явиться на нашому сайті. 

МКТ міститиме два блоки завдань:  іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та право. Тестові завдання з іноземних мов МКТ укладають відповідно до Програми ЄВІ, тестові завдання з права укладають відповідно до Програми предметного тесту з права та міжнародного права

МТНК міститиме завдання, спрямовані на визначення загальної навчальної компетентності вступника. Їх укладають відповідно до Програми ТЗНК.  Невдовзі ми опублікуємо характеристики МКТ, МТНК. Плануємо також, що, як і в учасників НМТ, в учасників магістерських випробувань буде можливість попрацювати з демонстраційними варіантами тестів в онлайн-режимі.

Зареєструватися для проходження МТНК та МКТ потенційні магістри зможуть з 27 червня до 18 липня включно, звернувшись до  приймальної комісії закладу вищої освіти. 

Тестування будуть проведені в основну, додаткову та спеціально організовану сесії.

  • основна  – з 10 серпня до 17 серпня
  • додаткова – з 07 вересня до 10 вересня
  • спеціально організована – вересень – жовтень (терміни буде визначено пізніше).  

Якщо ви плануєте цьогоріч вступати до закладу вищої освіти, важливо ознайомитися з  Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році, адже в цьому документі описані терміни вступної кампанії, основні критерії відбору абітурієнтів, подана інша важлива для вступників інформація”.

Джерело: Український центр оцінювання якості освіти

19207
Знімок екрану з 2022 05 06 12 25 13

Міністерство освіти і науки затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.

Нагадуємо, що через воєнні дії в Україні цьогоріч скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти, відповідно втратили чинність накази, що регламентують проведення ЗНО та ЄВІ/ЄФВВ

Про деякі особливості вступної кампанії у 2022 році можна ознайомитися тут.

Більше — на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

19155

Знімок екрану з 2022 05 04 11 36 15

 

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє:

28 квітня ми опублікували демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь. Тест є змістовим, комплексним,  неперевантаженим і може бути дієвим інструментом відбору вступників до закладів вищої освіти в складних воєнних умовах, водночас 90 хвилин замало для його виконання таким був зворотній зв’язок від  освітян. 

Тисячі учасників скористалися можливістю працювати із онлайновою версією демонстраційного тесту, тож аналіз статистики виконання завдань підтвердив, що і педагоги, і батьки мали рацію щодо збільшення часу на виконання завдань, адже не всім учасникам вистачило 90 хвилин, щоб виконати останні завдання.

Щиро дякуємо освітянам і здобувачам освіти за зворотній зв’язок, адже він переконав нас у тому, що ми на правильному шляху в реалізації НМТ, а також допоміг ухвалили рішення про збільшення часу на виконання НМТ до 120 хвилин. Ми вже оновили час виконання демонстраційного онлайн НМТ, тож тепер можна спробувати свої сили упродовж актуального за тривалістю тесту. Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 120 хвилин за комп’ютером –  завантажте файл із демонстраційним варіантом НМТ, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

Окрім того, упродовж найближчих двох-чотирьох днів, особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, отримають смс-повідомлення від Centr_ZNО,  де буде зазначено прізвище  потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також логін та пароль – дані для входу на Інформаційну сторінку.

Бажаємо всім учасникам НМТ вступити до омріяних закладів вищої освіти!

Відбудуємо країну разом!”

Джерело: https://testportal.gov.ua/

19133
фото тест
Днями Український центр оцінювання якості освіти презентував демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту.
Усіх охочих пропонуємо ознайомитися з НМТ тут.

 

Більше — на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Бажаємо успіхів!

 
19098
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31