ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2023 РОКУ!

Криворізький державний педагогічний університет оголошує додатковий набір студентів для вступу на освітній ступінь БАКАЛАВР на основі ПЗСО (повна загальна середлня освіта) та НРК5 (освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста; освітньо-професійний рівень фахового молодшого бакалавра; освітнього ступеня молодшого бакалавра) на всі спеціальності,  у терміни з 01 вересня 2023 року по 13 вересня 2023 року, на денну та заочну форми здобуття освіти, навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Можливість подання заяв на вступ буде надана через електронний кабінет вступника (vstup.edbo.gov.ua) або особисто в приймальній комісії КДПУ (проспект Гагаріна, будинок 54, аудиторія 118).

Наголошуємо, що за переліком спеціальностей, яким надана підтримка держави,  є можливість вступити лише за результатами мотиваційного листа: 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014.04 Середня освіта (Математика),  014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014.06 Середня освіта (Хімія), 014.07 Середня освіта (Географія), 014.08 Середня освіта (Фізика та астрономія), 014.09 Середня освіта (Інформатика),  014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології),  015.38 Професійна освіта (Транспорт).  

Додаткова інформація за телефоном 068-265-95-77.

22940

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ПОСЕЛЕННЯ ДО ГУРТОЖИТКУ

Шановні нові студенти Криворізького педагогічного! Після отримання рекоменданцій на навчання на держбюджеті або за рахунок видатків фізичних (юридичних) осіб та виконання умов для зарахування пропонуємо Вам продумати необхідність поселення до гуртожитків університету. 

Гуртожитки університету побудовані за блочною системою (кімнати на 2 та 3 осіб). У кожному блоці наявна своя кухня та 2 вбиральні. У гуртожитках є ліфти, обладнанні камерами схову та відремонтовані душові. На території студентського містечка знаходится дитяча кімната, укриття, стадіон та невеличкий спортивний майданчик, молодіжний центр та центр ділового адміністрування. Поряд з гуртожитками наявна вся необхідна інфраструктура (банківські установи, магазини, супермаркет, зупинка громадського транспорту, кав'ярня та сквер). Розрахункова вартість проживання 634,00 грн. та додатково комунальні послуги.

Про необхідність поселення до гуртожитку повідомте технічному секретарю приймальної комісії. Поселення до гуртожитку, перед початком навчального року, можливе з 28 серпня 2023 року (у робочі дні з 9:00 до 16:00). Для поселення необхідно звернутись до гуртожитку, обрати кімнату та написати заяву. 

22914

До уваги вступників на освітній ступінь магістр, які вступають за кошти фізичних та/або юридичних осіб є можливість складати вступні випробування на базі КДПУ  (співбесіда з іноземної мови (замість ЄВІ) і фаховий іспит зі спеціальності) до 14 серпня 2023 року. 

22912

ОГОЛОШЕННЯ!

ОФІЦІЙНІ КАНАЛИ СПІЛКУВАННЯ.

Шановні вступники, звертаємо увагу, що приймальна комісія Криворізького державного педагогічного університету не розсилає повідомлень з проханням підтвердження особи та введення будь-яких кодів. Університет не має ніякого закритого чату. Офіційні представники університету при спілкуванні з вступниками не запитують жодних персональних даних.

Офіційні канали спілкування: 

- електронна пошта - [email protected]

- телефон - +380(68)265-95-77;

- телеграм - Вступ_КДПУ_2023;

   Інстаграм: @vstup_kdpu_2023

22891

ОСОБЛИВОСТІ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВИБОРУ МІСЦЯ НАВЧАННЯ (ВИКОНАННЯ УМОВ ВСТУПУ) У РАЗІ ОТРИМАННЯ ВСТУПНИКОМ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАРАХУВАННЯ

Особи, яким надійшло повідомлення в особистому електронному кабінеті вступника про отримання рекомендації до зарахування на місця державного або регіонального замовлення, мають підтвердити вибір місця навчання в електронному кабінеті з накладанням кваліфікованого електронного підпису або особисто в закладі освіти.

Вступники, яким виповнилося 18 років, можуть отримати кваліфікований електронний підпис на ID-картку або використовувати Дія.Підпис.

Вступники, яким не виповнилося 18 років, для отримання електронного підпису мають звернутися до одного з кваліфікованих надавачів електронних послуг, надавши, окрім переліку документів для отримання електронних довірчих послуг фізичній особі, заяву у довільній формі про письмову згоду хоча б одного з батьків (усиновлювачів) або піклувальників, та засвідчену копію свідоцтва про народження особи. При цьому обов’язкова присутність хоча б одного з батьків (усиновлювачів) або піклувальників дитини з оригіналом паспорта.

Вступники можуть особисто звернутися до приймальної комісії КДПУ (м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна будинок 54, аудиторія 317) для підтвердження вибору місця навчання за рівнем освіти бакалавр з 06 серпня по 0-8 серпня 2023 року, включно. 

У разі якщо фізична особа у віці від 16 років зареєстрована як фізична особа – підприємець – згода батьків непотрібна.

Підтвердити вибір місця навчання шляхом завантаження в електронний кабінет сканкопії (фотокопії) роздрукованої (написаної власноруч) заяви на вступ, підписаної вступником особисто можуть натупні категорії абітурієнтів:

– вступники, які знаходяться на території України, що була деокупована після 01 вересня 2022 року,

– вступники, які знаходяться за межами території України, не мають кваліфікованого електронного підпису і не можуть отримати кваліфікований електронний підпис на ID-картку.

У разі відсутності електронного кабінету – шляхом надсилання зазначених документів до закладу освіти.

ВАЖЛИВО!

Факт перебування вступника за межами території України має бути підтверджено відміткою в закордонному паспорті вступника або, якщо він має право використовувати для вступу свідоцтво про народження (зокрема, у разі, якщо 14 років виповнилося після виїзду за кордон), відміткою в паспорті одного з його батьків.

                                                                                                  Інформація відповідно до Листа МОН України

                                                                                                   №1/9521-23 від 29.06.23

Порядок підтвердження місмця вибору в електронному кабінеті вступника за посиланням

22888

Інформація для всіх категорій абітурієнтів щодо необхідних військово-облікових документів для вступу до КДПУ

МОН України надало роз’яснення щодо перевірки приймальною комісією ЗВО наявності військово-облікових документів і факту перебування на військовому обліку вступників до закладів фахової передвищої, вищої освіти.

Звертаємо увагу всіх абітурієнтів про необхідність ознайомитися зі змістом листа МОН України №1/10331-23 від 13.07.23 та привести військово-облікові документи у відповідність з вимогами для забезпечення виконання вимог для вступу. 

22829

До відома вступників, які вступають на освітній ступень МАГІСТР на основі НРК6, НРК7.

О 18:00  16 липня  спливає термін реєстрації заяв на участь у вступних випробуванях у закладі вищої освіти (КДПУ),  (співбесіда, фахове вступне випробування). 

22816

Інформація щодо реєстраціі на додаткову сесію ЄФІ/ЄФВВ 

22814

Приймальна комісія КДПУ розпочинає прийом документів від пільгових категорій вступників для участі у вступних випробуваннях (співбесідах).

Пільгові категорії вступників можуть подати заяву для вступу до КДПУ:

з 3 липня до 18:00 год 10 липня – для вступу на бюджет;

з 3 липня до 18:00 год 27 липня – для вступу на контракт.

Заява подається в електронній формі через особистий кабінет вступника.

Категорії вступників, які мають пільги для вступу та особливості їх участі у вступній кампанії передбачені Правилами прийому до КДПУ  зокрема розділом VIII Спеціальні умови участі у вступній кампанії,

Звертаємо вашу увагу, що абітурієнтам, де зазначені види пільгових категорій та особливості їх вступу.які мають право вступати на основі пільги, необхідно виконати наступні етапи для вступу.

Етап 1. Обрати навчальний заклад.

Етап 2. Зареєструвати електронний кабінет вступника та завантажити необхідні документи (для подання заяв в електронній формі вступник реєструє особистий електронний кабінет в ЄДЕБО на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua).

Етап 3. Звернутися до Приймальної комісії КДПУ і подати документ, що підтверджує пільгу відповідної категорії вступника для завантаження їх в ЄДЕБО. Для перегляду документів, що підтверджують пільгу перейдіть за посиланням – Документи, що підтверджують пільгу.

Вступник має звернутися особисто або в електронній формі на адресу [email protected]  .

Адреса  Приймальної комісії: м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, будинок 54, (Головний  корпус), 1 поверх.

Тел.:  (068)- 265-95-77,  (056)-470-13-47.

Етап 4. Подати заяву у вказані вище терміни для вступу на обрану спеціальність через власний електронний кабінет.

Етап 5. Скласти вступні випробування (співбесіду) у терміни, передбачені Графіком вступних випробувань.

Наступні етапи – рейтингування, виконання умов вступу та зарахування.

 

22793

Вступники до КДПУ, зверніть увагу!

1 липня стартує реєстрація електронних кабінетів для найбільшої категорії вступників: які здобуватимуть ступінь бакалавра, молодшого бакалавра, магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань. 

Коли почнеться приймання заяв? В який період проводяться співбесіди та творчі конкурси? А в який день буде відомо, хто отримав рекомендації на бюджет?

22718
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30