До уваги абітурієнтів, які у 2018 році вступають до КДПУ на спеціальності 014 Середня освіта «Музичне мистецтво», 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво», 014 Середня освіта «Фізична культура»!

Зверніть увагу на графік  творчих заліків  у ЛИПНІ місяці для вступу на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» на денну та заочну форми навчання за спеціальностями 014 Середня освіта «Музичне мистецтво», 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво», 014 Середня освіта «Фізична культура».

Увага! Вступникам обов’язково мати із собою паспорт.

Графік творчих заліків

5181

розповсюдитиШановні абітурієнти!

В університеті  на кафедрі дошкільної освіти відкрито нову спеціальність 016 Спеціальна освіта ( Галузь знань /напрям – 01 Освіта / Педагогіка) за спеціалізацією – логопедія.

Ця спеціальність є однією з найбільш актуальних та затребуваних в освітніх закладах, зокрема і в закладах дошкільної освіти. За даними Управління освіти і науки Дніпропетровської області та Управління освіти і науки м. Кривого Рогу потреба у фахівцях зі спеціальної освіти щороку зростає. Підготовка кваліфікованих педагогів-вихователів з фаховою вищою освітою, а тепер і педагогів зі спеціальної освіти на базі загальної освіти в Дніпропетровському регіоні здійснюється у Криворізькому державному педагогічному університеті.

Майбутні фахівці зможуть працювати в спеціальних та загальноосвітніх навчальних закладах з інклюзивним та інтегрованим навчанням, дошкільних закладах різних типів, займати посади вчителя-логопеда, асистента вчителя, вихователя в різних інституціях (інтернатному закладі, навчально-реабілітаційному центрі, психолого-медико-педагогічному консультативному пункті, дитячому санаторії, сім’ї, центрах денного перебування для знедолених осіб тощо), мати посаду вчителя з усіх спеціальностей у сфері дошкільної освіти, керівні посади районного та міського рівня (організатор дошкільної, шкільної освіти, вихователь-методист, інспектор з охорони дитинства).

Сертифікати ЗНО для вступу:

  1. Українська мова і література
  2. Біологія
  3. Історія України або математика

Запрошуємо на навчання!

5125

зно для магістрів

Порядок проходження єдиного вступного іспиту з іноземної мови

Додаткова інформація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти

 

4795

Відповідно до листа МОН України щодо проведення вступних випробувань з використанням процесів здійснення ЗНО для вступу на магістерські програми в 2018 році, встановлено терміни вступної кампанії:

Магистратура

4740

абіт

Додаткова інформація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти
та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

4489
психология1     

У зв’язку із визначенням Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році положень щодо обов’язковості складання вступних випробувань у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови, Міністерство освіти і науки України інформує

 

4009

Звертаємо Вашу увагу на важливу інформацію для реєстрації на основну сесію ЗНО!

 

зно2


1

Також завітайте на сайт Українського центру оцінювання якості освіти

та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти 

3982

До уваги абітурієнтів, які у 2018 році вступають до КДПУ на спеціальності 014 Середня освіта «Музичне мистецтво», 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво», 014 Середня освіта «Фізична культура»!

Повідомляємо про початок проведення творчих заліків для вступу на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» на денну та заочну форми навчання за спеціальностями 014 Середня освіта «Музичне мистецтво» (лютий–червень), 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво» (лютий–червень), 014 Середня освіта «Фізична культура» (березень–червень).

Увага! Вступникам обов’язково мати із собою паспорт.

Графік проведення творчих заліків

3809

До уваги абітурієнтів!

З 06 лютого по 02 квітня на базі Криворізького педагогічного працюватиме пункт реєстрації на основну сесію ЗНО–2018.

Графік роботи та контактна інформація

3791

До уваги учнів 10, 11 класів, вчителів, батьків! Криворізький педагогічний традиційно проводитиме безкоштовне тренувальне моніторингове тестування з предметів ЗНО. Графік проведення та реєстрація для участі на тренувальне моніторингове тестування

3730
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша