ovk1

З 13 серпня 2020 розпочато прийом заяв в електронній формі на базі повної загальної середньої освіти та прийом паперових документів на основі диплома ОКР «молодший спеціаліст» для вступу на навчання за освітнім рівнем «бакалавр».

ovk2

Технічні секретарі приймальної комісії, під контролем відповідального секретаря, директора бібліотеки Г. М. Віняр та її заступників, ведуть роз’яснювальну роботу, обробляють заяви вступників і перераховують середній бал документа про освіту задля уникнення помилок у вказаному абітурієнтом балі.

До 22 серпня 2020 року триватиме прийом заяв та документів для тих, хто вступає за результатами ЗНО й до 16 серпня 2020 року для абітурієнтів, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів. Вступники можуть детально ознайомитися з етапами цьогорічної вступної кампанії.

ovk3

 «Я з дитинства мав потяг до педагогічної діяльності, тому навчатися в педагогічному коледжі мені було неважко, та я доклав чимало зусиль задля того, щоб закінчити його з червоним дипломом. З самого початку я хотів навчатися в Криворізькому педагогічному на спеціальності 013 Початкова освіта, адже, як мені відомо, тут дуже хороші та висококваліфіковані викладачі, хороша освітня база, яка безумовно сприятиме підвищенню моєї кваліфікації та покращенню вже набутих знань. Сьогодні я подав паперову заяву та необхідні документи, залишилося лише скласти фаховий вступний іспит», – розповів прес-центру випускник Дніпровського фахового педагогічного коледжу комунального закладу вищої освіти «Дніпровської академії неперервної освіти» Валерій Пархоменко.

ovk4

На 13.00 першого дня було подано 147 заяв у електронній формі на базі повної загальної середньої освіти. Вступники можуть ознайомитися з рейтинговими списками, які будуть оновлюватися кожного дня до дати завершення прийому заяв та документів.

Запрошуємо абітурієнтів на навчання в Криворізькому педагогічному й бажаємо вдалого вступу на омріяну спеціальність!

12449
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок