tzf1

22 серпня 2020 року відбувся творчий залік для вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальність 014.11 Середня освіта (Фізична культура).

tzf2

Творчий залік – це одна з форм вступного випробування, що спрямована на визначення рівня фізичної підготовки абітурієнтів для участі в конкурсному відборі. Його головною метою є виявлення рівня знань, умінь та навичок майбутніх фахівців, які бажають навчатися на спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура), відповідно до вимог, які висуваються для здобуття освітнього рівня «бакалавр».

Залік із фізичної культури складається з 3 основних та 1 додаткового тестів, що проводять в один етап: човниковий біг 4 х 9 м, піднімання тулуба за 1 хв., стрибок у довжину з місця, біг на 1000 м (для хлопців) та на 500 м (для дівчат). Кожний тест має свою шкалу оцінювання, що в сумі складає підсумковий бал.

tzf3

«Творчий залік проходив у три етапи: 11, 15 та 20 серпня. Станом на 21 серпня 2020 року було зареєстровано 55 абітурієнтів для проходження творчого заліку з фізичної культури на денну форму навчання. Прикметно, що до нашого університету подали документи на вступ 3 кандидати в майстри спорту», – зазначила викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання Н. Г. Макаренко.

Для успішного проходження заліку та участі у конкурсному відборі вступник повинен набрати не менше 100 балів. По завершенню успішного проходження творчого заліку абітурієнтам видаються сертифікати.

tzf4

Згідно з Умовами прийому до вищих навчальних закладів України, «призерам та переможцям чемпіонатів Європи та чемпіонатів Світу з олімпійських видів спорту (у тому числі серед школярів), всесвітньої Гімназіади, чемпіонатів України  (з олімпійських видів спорту) під час вступу на навчання за спеціальністю 014 «Середня освіта (Фізична культура)» останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200. Документом, що підтверджує статус призера або переможця зазначених змагань, є диплом (грамота, сертифікат тощо), виданий організаторами змагань з визначенням прізвища, імені особи, назви змагань, дати, місця їх проведення, зайнятого місця та результату».

Бажаємо успішного вступу до Криворізького педагогічного!