prb1

Сьогодні, 27 серпня 2020 року, заклади вищої освіти України оприлюднили рейтингові списки з першими рекомендаціями на бюджет за заявами абітурієнтів, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти.

prb2

Вступники можуть отримати рекомендацію до навчання на бюджеті лише за однією з поданих заяв, тому абітурієнтам потрібно прийняти складне рішення: навчатися на бюджеті за рекомендованою спеціальністю чи обирати навчання на контракті за будь-якою з поданих заяв.

Для допуску до конкурсного відбору на навчання за державним замовленням конкурсний бал абітурієнта повинен становити не менше 125 балів. Якщо ж вступник не набрав мінімальну кількість балів, то він може бути рекомендований лише на навчання за контрактом.

prb3

«Ті абітурієнти, які побачили себе в списках зарахування на бюджет, повинні принести оригінали документів для підтвердження свого вступу. Більшість спеціальностей нашого університету має великий ліцензований обсяг, тому чекаємо всіх бажаючих навчатися в Криворізькому педагогічному», – зазначила відповідальний секретар приймальної комісії, директор бібліотеки Г. М. Віняр.

prb4

У цьому році, через карантинні обмеження вступники мають можливість відправити свої оригінали документів кур’єрською доставкою з описом вкладеного або надіслати електронні копії з цифровим підписом. На це відведено додатково 5 днів (наказ про  зарахування на навчання за кошти державного бюджету заплановано на 5 вересня).

Нагадуємо, що з 27 по 31 серпня абітурієнти повинні підтвердити свій вступ подачею оригіналів документів.

Бажаємо абітурієнтам вступити на бажану спеціальність!

 
12494
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок