img-32

Протягом тижня, що минає, приймальна комісія КДПУ продовжувала свою роботу. Багато вчорашніх абітурієнтів уже стали першокурсниками, а ті, хто ще не розпочав навчання, на один крок наблизилися до своєї мети.

31 серпня 2020 року завершився прийом оригіналів документів для зарахування на навчання за освітнім ступенем «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти за кошти державного бюджету. Згідно з Умовами прийому до закладів вищої освіти України наказ про зарахування оприлюднено 5 вересня до 12 години.

img-46

Тривають консультації щодо прийому оригіналів документів вступників для зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб. 6 вересня вони офіційно отримують рекомендації до вступу, про що буде повідомлено через систему електронних кабінетів і на сайті університету. Перше зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб приймальна комісія планує зробити 8 вересня, а на спеціальності, де залишатимуться вільні місця в межах ліцензованого обсягу, зарахування можливе до 30 вересня.

img-47

1 вересня відбулося зарахування на навчання осіб, які вступали до університету на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за кошти фізичних або юридичних осіб; завершено проведення фахових вступних випробувань для зарахування на навчання в магістратурі.

img-77

Максимальний обсяг рекомендацій на бюджет отримали спеціальності «Початкова освіта», «Біологія та здоров’я людини», «Дошкільна освіта», «Інформатика», «Мова та література німецька». «За попередніми підрахунками, у порівнянні з минулим роком на 15 осіб збільшилася кількість першокурсників, які розпочнуть навчання на фізико-математичному факультеті за кошти державного бюджету», – розповіла відповідальний секретар приймальної комісії, директор бібліотеки Г. М. Віняр.

Важливу інформацію про місце й час факультетських зборів, поселення до гуртожитків, укладання договорів про надання освітніх послуг і дотримання карантинних вимог опубліковано в пам’ятці вступнику до КДПУ, яку підготували фахівці приймальної комісії.

Бажаємо вдалого початку навчання за омріяною спеціальністю!

12542
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок