img5

7 травня 2021 року в конференцзалі головного корпусу відбулося нагородження переможців конкурсу електронних плакатів з охорони праці на тему «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи: збереження здоров’я в умовах пандемії COVID-19», який було проведено серед працівників і студентів КДПУ.

img6

Урочиста частина проходила з дотриманням усіх профілактичних і протиепідемічних заходів. Кількість запрошених була обмежена, що відповідало вимогам карантинних норм.

img12

«Щорічно 28 квітня у всьому світі відзначають День охорони праці. Залежно від обставин, що супроводжують життєдіяльність світового співтовариства, обирають певний тематичний напрям, якому слід приділити увагу. Очевидно, що в 2021 році діяльність суспільства сфокусована на протидії пандемії коронавірусної інфекції. Головне завдання сьогодення – убезпечити життя й здоров’я наших працівників і студентів. Саме на це був спрямований конкурс плакатів з охорони праці, який вже став традиційним для нашої рідної альма-матер», – наголосила голова профспілкового комітету Л. В. Бурман.

img16

Розділили цю філософію здоров’я й переможці конкурсу: представниця прес-центру Валерія Безуглова, студентки факультету іноземних мов Карина Гура та Орина Федорова, студент факультету дошкільної та технологічної освіти Данило Галицький. На жаль, через об’єктивні обставини Данило не зміг бути присутнім на заході, але замість нього до радісної миті нагородження долучилася його однокурсниця.

img22

Задля нагородження призерів профспілкова організація виділила грошові заохочення й вручила пам’ятні дипломи. Нагадаємо, що детальніше про роботи переможців і призові місця ви можете дізнатися в тематичному дописі прес-центру.

Криворізький педагогічний вітає переможців і бажає всім міцного здоров’я!