img7

Вступ до ЗВО – це один із найважливіших етапів у житті випускників закладів середньої освіти, адже саме від цього залежить майбутнє кожного.

img8

Цьогоріч вступна кампанія в Криворізькому педагогічному розпочнеться 1 липня зі старту реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів.

З 14 по 23 липня триватиме прийом заяв і документів для тих, хто вступає за результатами ЗНО.

Творчі конкурси та вступні іспити на окремі спеціальності будуть проходити з 1 по 13 липня (на місця державного замовлення) та з 14 по 23 липня (на місця за контрактом).

img9

17-19 липня відбуватимуться співбесіди, які є однією зі спеціальних умов участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти за бюджетні кошти, коли достатньою підставою для зарахування на бюджетне місце є протокольне рішення щодо надання вступнику рекомендації до зарахування за результатами співбесіди з конкурсних предметів.

Списки вступників, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотою-2, будуть оприлюднені до 20 липня, а рейтингові списки вступників на основі ЗНО, творчих конкурсів, вступних іспитів – до 28 липня.

img13

Особам, які рекомендовані до зарахування, необхідно подати оригінали документів до 2 серпня для навчання коштом державного бюджету.

Переведення на вакантні бюджетні місця та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів вступників, які зараховані на контракт, відбудеться 19 серпня.

9 серпня проходитиме зарахування вступників на навчання за державним замовленням, а до 30 вересня – на здобуття вищої освіти за контрактом.

Бажаємо кожному здобувачу освіти успішного вступу на омріяну спеціальність!

16065
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок