270721 1

Щороку на навчання до Криворізького педагогічного вступають як українські громадяни, так й іноземці. На базі університету здійснюється підготовка іноземних студентів за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр».

270721 1

Магістратура – це другий освітній рівень, який є важливим етапом на шляху професійної підготовки майбутнього фахівця та передбачає навчання протягом 1,5-2 років.

Спочатку іноземним студентам необхідно подати документи до приймальної комісії, написати заяву в паперовій формі. Після цього призначаються спеціальні фахові комісії задля проведення вступних випробувань зі спеціальності та мови навчання.

270721 1

Процедура вступу до магістратури та складання вступних іспитів для іноземних студентів має певні особливості: на відміну від українських громадян, іноземці замість іспиту з англійської мови складають іспит з мови навчання (тобто української).

270721 1

«Для іноземців терміни подання документів та проведення іспитів можуть відрізнятися; така специфіка пов’язана з обмеженим терміном їх перебування в Україні. Тому графік іспитів та оголошення результатів складають індивідуально для кожного іноземного студента. У цьому році 20 липня було сформовано наказ про зарахування до магістратури та передано відповідні документи до Міграційної служби», – розповів прес-центру заступник відповідального секретаря приймальної комісії, в. о. завідувача кафедри фізики та методики її навчання, канд. пед. наук, доц. М. А. Слюсаренко.

Вітаємо іноземних студентів з успішним вступом до магістратури Криворізького педагогічного!

16345
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок