img32

Протягом липня-серпня триває активна фаза роботи фахівців приймальної комісії Криворізького педагогічного. До 2 серпня 2021 року у визначені терміни сотні вступники, які були зараховані на бюджет, уже встигли подати оригінали документів, адже саме цього дня прийом документів був завершений.

img33

У Правилах прийому до Криворізького педагогічного прописано, що наказ про зарахування на бюджет повинен бути сформований 9 серпня, адже через пандемію вступники мають змогу надсилати оригінали документів поштою (відводиться тиждень на те, щоб документи надійшли до ЗВО).

img68

3 серпня 2021 року в е-кабінетах абітурієнтів були оновлені статуси з рекомендаціями на контрактну форму навчання, тому вступники можуть подавати оригінали документів.

У зв’язку з різними датами надходження документів, протягом серпня-вересня буде видано декілька наказів про зарахування на контракт. Перший наказ буде сформовано 10 серпня 2021 року.

img69

Варто зазначити, що до 19 серпня 2021 року відбуватиметься переведення на вакантні бюджетні місця та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів вступників, які зараховані на контракт.

«Відповідно до умов прийому визначено певні категорії осіб, які можуть бути переведені на вакантні місця бюджету. Наразі в нашому університеті таких місць 59. У першу чергу, здійснюється переведення вступників із контракту на бюджет за спеціальностями, яким надається особлива підтримка (природничо-математичні спеціальності, початкова, дошкільна та технологічна освіта) з умовою, що їх конкурсний бал становить більше 125. У зв’язку з переведенням цих осіб буде сформовано окремий наказ про їх зарахування», – розповів прес-центру заступник відповідального секретаря приймальної комісії, канд. пед. наук, доц. кафедри хімії та методики її навчання П. П. Нечипуренко.

16379
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок