020921 1

2 вересня 2021 року в КДПУ розпочався запис до університетської бібліотеки. Студенти спеціальності 035 «Філологія. Германські мови та літератури, переклад включно» факультету іноземних мов першими отримали навчальну літературу й довідалися про можливості бібліотеки та системи управління електронними навчальними курсами.

020921 1

Методист науково-методичного відділу, адміністратор СУЕНК КДПУ Л. О. Фадєєва розповіла про можливості та функції цієї системи, особливості організації навчання на платформі MOODLE, її структуру та інструменти.

020921 2

Завідувачка сектора інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки О. Б. Поліщук детально ознайомила першокурсників з інформаційними ресурсами та сервісами, представленими на сайті бібліотеки. Здобувачі вищої освіти дізналися про широкий спектр можливостей, які надає сучасна бібліотека ЗВО для успішного навчання, побачили, як користуватися електронним каталогом.

020921 3

Завідувачка відділу обслуговування О. М. Грамм розповіла про важливість користування університетською бібліотекою для здобуття вищої освіти, наголосила на необхідності дотримання основ академічної доброчесності під час науково-навчальної роботи, запросила студентів до читальних зал і абонементів книгозбірні.

020921 4

На завершення зустрічі першокурсники записалися до бібліотеки та отримали комплекти необхідної літератури.

Бажаємо нашим новим студентам вдалого початку навчання!

Популярне
Зворотний зв'язок