Усе людство зіткнулося з новою хворобою COVID-19, що спричинена вірусом SARS-CoV-2. Задля припинення пандемії і запобігання її розповсюдженню громаді Криворізького педагогічного було запропоновано вакцинуватися, щоб убезпечити себе й оточуючих від тяжкого перебігу хвороби. Більшість працівників і здобувачів вищої освіти КДПУ свідомо поставилися до необхідності вакцинації і вже зробили щеплення.

«21 вересня 2021 року на базі нашого університету вже втретє здійснювали вакцинацію працівників. Уперше до них отримали можливість приєднатися й охочі щепитися за місцем навчання здобувачі вищої освіти, яким виповнилося 18 років. У цей день 53 працівники КДПУ скористалися додатковою можливістю вакцинуватися в стінах університету», – повідомила прес-центру в. о. проректора з науково-педагогічної роботи Ю. О. Баруліна.

Із 23 вересня в країні запроваджено карантинні обмеження жовтої зони епідемічної небезпеки. Відповідно до постанови Уряду № 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами) у жовтій зоні забороняється:
– відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
– проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

У КДПУ нині щеплено всього на 20% менше від необхідної для роботи ЗВО кількості вакцинованих осіб. 23 вересня університет тимчасово переходить на дистанційний формат навчання.

Нагадуємо, що вакцина не є панацеєю, але вона здатна запобігти тяжкому перебігу небезпечного захворювання й допомогти кожному з нас повернутися до звичного ритму університетського життя.

Бережімо здоров'я одне одного задля спільного добробуту працівників і здобувачів освіти!