091021 1

7 жовтня 2021 року в актовій залі головного корпусу КДПУ відбулося нагородження працівників освіти. Захід був організований з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних умов.

091021 2

Урочистий захід до Дня працівників освіти було проведено в очному форматі, але з обмеженою кількістю осіб в актовій залі.

091021 3

На святковому івенті були присутні працівники університету з числа нагороджених.

091021 4

З теплими словами привітання до присутніх звернувся ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко: «Я вдячний всім працівникам Криворізького педагогічного, адже разом із вами ми робимо нашу спільну справу. Хочеться особливо подякувати запрошеним колегам, відзначивши їх університетськими грамотами. Бажаю всім нам нових творчих успіхів, здоров’я, щастя й наснаги, оскільки наша діяльність вимагає чималої праці. Сподіваюсь, що вже наступного року ми з вами зберемося у заповненій залі й будемо насолоджуватися талановитими виступами наших студентів».

091021 5

Святкову атмосферу створювали представники музично-хореографічного відділення факультету мистецтв, зокрема доктор педагогічних наук, професор кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування, доц. Н. А. Овчаренко, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки О. В. Чеботаренко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Л. І. Косяк, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування М. В. Вікторова, кандидат педагогічних наук, старший викладач Д. В. Бондаренко, здобувачі вищої освіти І. Коровко і А. Малхасян. Митці підготували два музичних номери «Чорнобривці» й «Україна – це ти», які подарували присутнім бадьорий настрій на весь день.

Криворізький педагогічний щиро вітає свою громаду з Днем працівників освіти!

29 30