img5

16 грудня 2021 року в малому залі Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулася церемонія нагородження щорічного обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини». Серед учасників цього заходу були й студенти Криворізького педагогічного.

img9

Щорічно представники нашої альма-матер є дипломантами та лауреатами цієї престижної студентської премії. Попри карантинні обмеження 2021 рік виявився досить успішним для здобувачів вищої освіти КДПУ.

img12

ХІ церемонія вручення нагород кращим студентам традиційно проходила за десятьма напрямками: «Розумник року», «Спортсмен року», «Інноваційний прорив року», «Лідер студентського самоврядування року», «Громадський діяч року», «Художня самодіяльність року», «Волонтер року», «Митець року», «Студентський засіб масової інформації року», «Унікальна номінація року».

img16

Криворізький педагогічний може пишатися такими результатами: магістрантка психолого-педагогічного факультету Юлія Поліщук стала переможницею в номінації «Розумник року», магістрант музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Богдан Андрейчик став переможцем у номінації «Художня самодіяльність року», студентка художньо-графічного відділення факультету мистецтв Аміна Мєхтієва стала лауреатом у номінації «Митець року».

img23

Передумовою до перемоги Юлії стала її активна науково-дослідницька діяльність, зокрема перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, участь у наукових конференціях і публікація статей у наукових виданнях.

img24

«Перемога для мене була неочікуваною, але дуже приємною. Отримати диплом переможця – це дійсно те, що мотивує рухатися далі. Я маю намір продовжувати працювати над темою своєї магістерської роботи й знаходити нові наукові рішення. Крім цього, я хочу подякувати своєму науковому керівнику, завідувачу кафедри початкової освіти О. А. Павлик, а також своїй родині за підтримку й віру в мене», – розповідає Юлія Поліщук.

img28

Успіх Богдана Андрійчика – це результат кропіткої праці. Парубок є призером багатьох музичних конкурсів. Своєю грою на фортепіано хлопець підкорив Європу, зокрема Італію, Іспанію, Францію. Андрій ділиться: «Конкурс «Студент року» – справжній «Еверест», найвища вершина для нас. Це показник плідної праці, не лише інтелектуальної, а й творчої».

img33

Кожному учаснику було вручено пам’ятні подарунки, цінні призи й сувеніри.

Криворізький педагогічний пишається нашою талановитою молоддю й бажає підкорення нових вершин!