novi praci21 1

Бібліотека КДПУ є надійним осередком збереження й популяризації опублікованих результатів науково-освітньої діяльності викладачів університету. Члени кафедр Криворізького педагогічного надають до бібліотечних фондів видання власного авторства задля їх широкого розповсюдження та ефективного використання.

У році, що минає, фонди бібліотеки оновилися значною кількістю наукових і методичних праць, підручників і посібників, монографій, збірників, авторефератів дисертацій наших викладачів. На сайті бібліотеки цим новинкам присвячено окрему рубрику «Віртуальні виставки нових надходжень книг викладачів КДПУ». Щоквартально завідувач інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки О. А. Дікунова створює ілюстровані колекції новинок від науково-педагогічних працівників, супроводжуючи бібліографічні відомості розширеними анотаціями та зазначаючи, де саме в бібліотеці можна замовити кожну з представлених книг.

novi praci21 2

На віртуальних виставках видання розташовано згідно зі структурою універсальної десяткової класифікації – від філософії до історичних наук. Викладачі всіх факультетів Криворізького педагогічного долучаються до поповнення університетського книжкового фонду, створюючи унікальні інформаційні ресурси нашого закладу вищої освіти. А працівники інформаційно-бібліографічного відділу активно популяризують ці нові надходження, розповідаючи про них під час проведення традиційних Днів кафедр, Днів фахівця, Днів інформації. Віртуальні виставки новинок активно поширюють і онлайн, зокрема на Фейсбук-сторінці бібліотеки.

novi praci21 3

Повні тексти багатьох нових публікацій науково-педагогічних працівників доступні в репозитарії КДПУ. Фахівці бібліотеки нагадують: для поширення наукових результатів і методичного доробку кожного викладача та підвищення авторитетності нашого ЗВО як науково-освітньої установи дуже важливо, щоб університетська бібліотека володіла максимально повними колекціями публікацій, створених на базі Криворізького педагогічного.

Дякуємо всім, хто активно долучається до збагачення фонду
науково-методичних надбань університету!
17966
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31