100522 1

Від початку повномасштабної війни проти України Криворізький педагогічний тримає інформаційно-культурний фронт. Уже понад два місяці стейкхолдери нашої альма-матер надсилають мистецькі твори для підтримки бойового духу.

100522 1

Масове знищення культурних пам’яток – ознака геноциду всього українського. Збереження й примноження національної спадщини – надзвичайно важлива місія, яка визначає нашу ідентичність.

100522 2

Криворізький педагогічний продовжує збирати художні, графічні та віршовані твори в межах спеціально започаткованих мистецько-поетичного марафону й марафону «Руки геть від України! Ми переможемо!».

100522 3

Щоденно на контактні електронні адреси надходять авторські роботи представників нашого університету та всіх охочих долучитися до мистецьких ініціатив КДПУ.

100522 4

На сьогодні вже понад 55 віршів і 60 творів художнього мистецтва було опубліковано на сторінках соціальних мереж Криворізького педагогічного. Активність наших авторів вражає та демонструє міцність, силу й незламність козацького духу.

100522 2

Якщо ви маєте, що сказати, словом чи е-пензлем, то говоріть! Надсилайте свої поетичні роботи на електронну адресу прес-центру й мальовничі файли у форматі JPG на електронні пошти кафедри образотворчого мистецтва й кафедри ДПМ та дизайну.

19176
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок